fbpx

Знаки зодіаку, яким несподівано пощастить в кінці жовтня 2021

18 числа Меркурій нарешті перестав бути ретроградним. Привіт, новий радісний період.

Стрілець

7 жовтня Венера, планета любові і краси, увійшла в знак Стрільця, пробуде вона там до 5 листопада 2021 року. Астрологи вважають, що такий стан в небі віщує великі зміни в любовній сфері у цілого ряду знаків Зодіаку, але особливо в романтичному плані пощастить самим Стрільцям.

Самотні представники цього знака можуть нарешті знайти свої половинки, вступити в щасливі і довгі відносини. Так що фліртуйте, ходіть на побачення і насолоджуйтеся – велика любов зовсім близько!

Водолій

Більшу частину 2021 року Юпітер проводить в Знаку Водолія. В кінці жовтня, а саме 18 числа, планета розгорнулася в пряме положення: Ви 100% чули про ретроградний Меркурій, але могли не знати про Юпітер – а він з червня теж був ретроградним!

І ось нарешті період «гальмування» позаду: вже в цьому місяці Юпітер почне «обдаровувати» знаки Зодіаку своїми сюрпризами, найбільше пощастить Водоліям. Їм має фарт по всіх фронтах: і в любовній сфері, і у фінансовій, а на роботі. У креативних і незвичайних представників починається біла смуга в житті – тільки й встигайте ловити можливості!

Терези

Терезам, як і всім повітряним знакам, в кінці жовтня буде особливо везти в справах. Настає кращий період, щоб підтягти оцінки в школі, написати геніальну роботу і отримати залік «автоматом» в універі або просунутися по кар’єрних сходах на роботі.

Начальство буде до Вас прихильно, так що не бійтеся ділитися з ним геніальними ідеями.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 серпня 2021 року Овен У цей день ви зрозумієте, що ті звички, які вас дратували колись у вашому коханому, не викликають у вас

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 рокуГороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року Починається новий тиждень. Він обіцяє бути непростим, оскільки зірки та планети будуть не завжди в гармонії та порядку. Намагайтеся дотримуватись