fbpx

Знаки зодіаку, яким пощастить з грошами у грудні 2023

Передноворічний період багатий на подарунки та сюрпризи, але везіння дістанеться, на жаль, далеко не всім. Дивимося, кому зірки підсиплять удачі під кінець 2023 .

До Нового року залишився місяць, так що саме час уточнити у зірок, чим же для кожної з нас закінчиться 2023 рік. про підвищення зарплати та на буст удачі, якого так не вистачає в період ожеледиці. Давайте же дізнаємося, кому точно пощастить найближчими тижнями.

Діви

Для Дів грудень вийде справді вдалим, причому у всіх сферах. Ваше везіння доброзичливо дістанеться і до навчання/роботи, і до особистого життя, і до рахунку на карті, і навіть до непростих стосунків із близькими!

Вам важливо не відштовхувати всі події та вдячно приймати все, що доля підкидатиме. Повірте, серед усіх несподіванок може бути щось чи хтось, дуже важливий для 2024 року.

Терези

Повітряні Терези, можливо, найвтомленіші від метушні 2023 року і сподіваються просто поспати під новорічною ялинкою, відключивши всі повідомлення і затарившись олів’є на тиждень вперед. Щоправда, варто ще набратися сил і зробити фінальний ривок, бо тільки так ви не пропустите величезного шансу на виконання мрії, на яку вже могли забити.

Можливо, вам подарують подорож, про яку ви вже не думали? Або оновлять техніку, що ледве доживає свій вік і тремтить від кожного оповіщення.

Риби

Успіх любить Риб, так що вони можуть і не відразу відчути чергову прихильність зірок — а дарма! У грудні важливо не упускати можливості і багато ризикувати, щоб влетіти в 2024 рік відразу якщо не на коні, то на більш звичній рибі-паруснику.

Особливо зверніть увагу на пропозиції від друзів та колег. Якщо вам пропонуватимуть проекти або запрошуватимуть на вечірки, то обов’язково погоджуйтеся, навіть якщо погода за вікном не дуже схильна до руху. Тож шансів зірвати джекпот набагато більше.

You cannot copy content of this page