fbpx
Цей день Гороскоп Знаки зодіаку, яким пощастить з грошами у вересні 2023 року

Знаки зодіаку, яким пощастить з грошами у вересні 2023 року

Тримайте кишеню ширше, якщо ви опинилися у списку цих щасливчиків. Адже незабаром туди буквально посипляться великі купюри. Перший осінній місяць традиційно вважався ідеальним часом для збирання врожаю. І якщо зараз ви не висаджували поле картоплі, то все одно докладали якихось зусиль для досягнення своїх цілей.

Тож і «урожай» буде, тільки швидше за все прийде до вас у вигляді непоганої суми і на банківську картку. Незважаючи на те, що багато планет стане ретроградним, це не позначиться на фінансовому благополуччі кількох знаків зодіаку. І навіть якщо вас немає в списку, не сумуйте, вам обов’язково пощастить наступного місяця.

Терези

Уран, який став ретроградним 29 серпня, принесе Терезам лише благополуччя. Ось так, цьому повітряному знаку зодіаку більше, ніж поталанило. І все тому, що планета стимулює твою інтелектуальну діяльність, а ще забезпечить небувалим припливом енергії.

Ви почнете більше цікавитися новими сферами діяльності, у вас з’являться прогресивні ідеї, а люди, які вас оточуватимуть, гідно їх оцінять. Так що у Терезів будуть всі шанси розпочати нову справу, яка окупатиметься буквально в перші два тижні після запуску. Зірки радять вам ризикувати, бо цього разу все буде виправдано.

Скорпіон

Скорпіони, вам теж щастить! За всю працю є шанс отримати щедру грошову винагороду. Для тих, хто працює, їм може стати солідна премія, а для тих, хто ще не працює за графіком, теж приготований сюрприз. Можливо, що близькі родичі вирішать заохотити вас приємним пухким конвертом із купюрами.

Однак бігти і купувати собі нові речі, про які ви так мріяли, не варто. Зірки радять вкласти гроші у прибуткову справу, щоб вони працювали. І якщо ви все зробите правильно, то до кінця місяця сума стане у кілька разів більшою.

Риби

З погляду фінансів, вересень 2023 року обіцяє бути одним із найуспішніших періодів для Риб. Звичайно, не варто виключати, що на шляху до багатства виникнуть якісь труднощі, але підтримка та допомога родичів та близьких друзів швидко допоможуть вам з усім упоратися.

До речі, зірки радять витратити гроші на відпочинок та приємні заняття. Так ви зможете знову відновити свій ресурсний стан, щоб і наступного місяця отримувати не менше.

Related Post

10 липня жовтий молодий Місяць. Бажання збудуться у всіх знаків Зодіаку! Дізнайтеся, що він принесе!10 липня жовтий молодий Місяць. Бажання збудуться у всіх знаків Зодіаку! Дізнайтеся, що він принесе!

10 липня Молодий місяць в Раку. Під час Молодика всесвіт підтримує будь-які паростки й починання. Щоб почати нову справу, відкрити бізнес, відзначити заручини, познайомитися з новою людиною, знайти нову роботу

Кохання, кар’єра, фінанси. Гороскоп на лютий 2023 року для всіх знаків ЗодіакуКохання, кар’єра, фінанси. Гороскоп на лютий 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Лютий принесе кілька хаотичних змін, але надасть кожному знаку Зодіаку унікальні можливості втілити свої мрії в реальність. Отже, що на вас чекає? Події лютого вплинуть на кожну людину. Однак потрібно

Любовний гороскоп на тиждень з 12 по 18 вересня 2022 року для кожного знака зодіакуЛюбовний гороскоп на тиждень з 12 по 18 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Романтичні відносини в вересні набирають обертів, незважаючи на те, що природа збирається йти в сплячку. Планети та зірки розпалять пристрасть та почуття. Цього тижня представники багатьох Знаків Зодіаку зможуть позбутися самотності. Середина