fbpx

Знаки зодіаку, яким привалить. багато грошей у жовтні 2021

Гроші-гроші самі прийдуть до кишеньки цих гороскопних везунчиків.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Щасливі числа: 12 та 15

Ваш уроджений талант до здорового розподілу фінансів допоможе ретельніше проаналізувати свої доходи та витрати. Порядок у грошах – запорука здорової оцінки зробленої роботи.

Ви, напевно, знайдете спосіб примножити свої заощадження, причому без втрат для свого здоров’я та ментальних сил. Обов’язково зберігайте кошти на «чорний день», щоб почуватися ще впевненіше.

Цього місяця Ви непомітно для себе станете магнітом для добрих новин. Намагайтеся до всього ставитися з розумом, не витрачайте занадто багато. У якийсь момент Вам може повернутись нагода як слід пошопитися, але не купуйте те, що не знадобиться.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Щасливі числа: 6 та 9

Деяких «бичків» доходи цього місяця дуже потішать, а розлади та невдачі минулого місяця підуть у нікуди. Люди, що оточують Вас, напевно завалять Вас безліччю порад про те, як і куди витратити гроші, але Ви навряд чи до них прислухаєтеся.

На роботі чи підробітку Ви проявите себе як лідер, що додасть Вам пару переваг і наблизить до бажаного підвищення.

 Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Щасливі числа: 13 та 14

Попередній місяць міг увігнати Вас в нехилий сум і тугу, але жовтень принесе з собою значно більше радощів. Чекайте приємного сюрпризу від родичів чи своєї другої половинки.

Але грошовим він не буде, адже фінансове благополуччя — це Ваша заслуга. Неважливо, працюєте Ви чи навчаєтеся, до Вас часто звертаються за допомогою і надають багато можливостей виявити себе.

Гроші  привалять до Вас за рахунок підробітку, підвищення на роботі або повернення старих боргів. Успіхи надихнуть Вас не зупинятися, а тому гроші, що привалили, було б чудово використовувати для накопичень або саморозвитку.

Related Post

Гороскоп на 11 листопада для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 11 листопада для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 11 листопада 2020 Овен Цей день підходить для зміцнення ділової репутації, зав’язування корисних знайомств. Ви легко будете досягати бажаних результатів. Слід бути уважнішими з фінансами. Не рекомендується брати

У 5-ти знаків Зодіаку збудуться бажання: 28-30 липня 2021 року Зорепад Дельта Акваріди! Іншим представникам потрібно загадати бажання!У 5-ти знаків Зодіаку збудуться бажання: 28-30 липня 2021 року Зорепад Дельта Акваріди! Іншим представникам потрібно загадати бажання!

28-30 ЛИПНЯ 2021 ЗОРЕПАД ДЕЛЬТА Акваріди. Потрібно загадувати бажання! З давніх-давен люди загадують бажання на падаючі зірки. Щороку з 12 липня по 23 серпня можна спостерігати зорепад, який називається Дельта

Гороскоп КОХАННЯ на 19 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 19 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче в вас залишилося. І сьогодні воно прокинеться в вас і заявить про себе на повну потужність свого