fbpx

Знаки зодіаку, яким привалить. багато грошей у жовтні 2021

Гроші-гроші самі прийдуть до кишеньки цих гороскопних везунчиків.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Щасливі числа: 12 та 15

Ваш уроджений талант до здорового розподілу фінансів допоможе ретельніше проаналізувати свої доходи та витрати. Порядок у грошах – запорука здорової оцінки зробленої роботи.

Ви, напевно, знайдете спосіб примножити свої заощадження, причому без втрат для свого здоров’я та ментальних сил. Обов’язково зберігайте кошти на «чорний день», щоб почуватися ще впевненіше.

Цього місяця Ви непомітно для себе станете магнітом для добрих новин. Намагайтеся до всього ставитися з розумом, не витрачайте занадто багато. У якийсь момент Вам може повернутись нагода як слід пошопитися, але не купуйте те, що не знадобиться.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Щасливі числа: 6 та 9

Деяких «бичків» доходи цього місяця дуже потішать, а розлади та невдачі минулого місяця підуть у нікуди. Люди, що оточують Вас, напевно завалять Вас безліччю порад про те, як і куди витратити гроші, але Ви навряд чи до них прислухаєтеся.

На роботі чи підробітку Ви проявите себе як лідер, що додасть Вам пару переваг і наблизить до бажаного підвищення.

 Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Щасливі числа: 13 та 14

Попередній місяць міг увігнати Вас в нехилий сум і тугу, але жовтень принесе з собою значно більше радощів. Чекайте приємного сюрпризу від родичів чи своєї другої половинки.

Але грошовим він не буде, адже фінансове благополуччя — це Ваша заслуга. Неважливо, працюєте Ви чи навчаєтеся, до Вас часто звертаються за допомогою і надають багато можливостей виявити себе.

Гроші  привалять до Вас за рахунок підробітку, підвищення на роботі або повернення старих боргів. Успіхи надихнуть Вас не зупинятися, а тому гроші, що привалили, було б чудово використовувати для накопичень або саморозвитку.

You cannot copy content of this page