fbpx

Знаки зодіаку, яким привалить грошей у жовтні 2022

Сперечатися з тим, що фінанси справді приносять у наше життя певну стабільність та спокій, не доводиться. І ми, до речі, вже знаємо тих везунчиків, які зможуть трохи розслабитися наступного місяця — саме тому, що вони завжди мають повний гаманець.

Терези

Кращий подарунок – це книга з фінансової грамотності та конверт з готівкою. У Терезів цього місяця з’явиться і те, й інше, бо у жовтні представники повітряного знаку зодіаку відзначатимуть свої дні народження.

Порада зірок: не витрачай подаровані бабосики відразу, постарайся їх відкласти. Зібрати круглу суму на щось велике (наприклад, на ноутбук або подорож за кордон) обов’язково вийде. Головне, не виявляти марнотратство.

Водолій

Водолії у жовтні пожинатимуть плоди своєї старанної праці. Вовка зуби годують, а тебе – твої мізки. Швидше за все, цього місяця ти отримаєш премію-винагороду або навіть підвищення на роботі за успіхи та старання.

Якщо ти ще навчаєшся в універі і не працюєш, то спробуй поборотися за підвищену стипендію, якщо навчаєшся у школі — візьми участь в олімпіаді. Ось побачиш: перемога із фінансовим бонусом буде за тобою.

Близнюки

Удачливі Близнюки отримають гроші випадково. Чи то, дістаючи теплу куртку, ти знайдеш у ній забуту тисячу рублів, чи знайдеш заначку в старій книзі, чи виграєш у лотерею, чи на вулиці купюри знайдеш&

Варіантів безліч, головне — не напружуватися і не зациклюватися на пошуку фінансів. Пливи за течією, прибуток сам до тебе прийде. Просто довірся Всесвіту!

You cannot copy content of this page