fbpx
Перейти до вмісту

Знаки зодіаку, яким раптово пощастить наприкінці грудня 2021 року

Астрологи склали список тих, хто закінчить цей рік на щасливій ноті.

2021 ще не планує йти англійською (мовчки і тихо). В останні тижні грудня він щедро обдарує знаки зодіаку якимись сюрпризами та подарунками. Дізнайтеся, чи потрапили ви до числа щасливчиків.

Діва

Діви занадто багато працювали в 2021 році, тепер настав час пожинати плоди завзятої праці! В останні дні грудня ви зможете відчути всю свою крутість, усвідомити, як багато ви досягли і … розслабитися! Настав час поставити на паузу програму «Я королева самовдосконалення» і перейти.

До середини грудня все ваше життя було сконцентровано на справах-завданнях, тобто тепер є шанс налагодити особисте життя. Останні тижні грудня обіцяють бути насиченими на романтичні випадки. Якщо шанс, що вже незабаром ви зустрінете свою другу половинку.

Риби

Риби наприкінці грудня зможуть вирішити завдання, яке не давало спокою вже дуже багато часу. Зірки обіцяють, що у 2022 рік ви увірветеся без вантажу на плечах, а з легким настроєм у стилі «Я вільний!».

Головне зараз — трохи натиснути і зробити останній ривок. Астрологічні аспекти сприятливі, так що, якщо не лінуватимешся, у вас все вийде: і сесію без пересдач закрити, і чверть закінчити без трояків.

Козоріг

Зараз у Козорозі знаходиться одна з тих планет, яка обожнює обдаровувати сюрпризами та ощасливлювати — Венера. Тож Козорогам наприкінці грудня може підфартити відразу за декількома сферами: у коханні та у фінансах.

Якщо хтось запросить на побачення, погоджуйтеся, якщо раптово захочеться купити лотерейний білет, купуйте! Єдине, що може завадити вам закінчити 2021 на неймовірній ноти, ви самі.