fbpx

Знаки Зодіаку, яким ВІДКРИЄТЬСЯ КАНАЛ везіння в жовтні 2021

ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ СТАНУТЬ ДУЖЕ ВЕЗУЧИМИ У ЖОВТНІ 2021 року

Біля представників багатьох Знаків відкриється канал везіння. Це стане можливим, тому що Сонце і Венера будуть робити гармонійні аспекти до Юпітера і Плутона. Отже, кому в цьому місяці особливо пощастить?

2 ЖОВТНЯ ВЕНЕРА ЗРОБИТЬ З ПЛУТОНІЄМ секстіль

Завдяки цьому у багатьох в жовтні покращиться матеріальне становище і особисте життя, а також додасться енергії.

Діви і Стрільці будуть відчувати вплив цього аспекту особливо сильно.

Стрільці

У жовтні 2021 року вам відкриється канал везіння у фінансовій сфері, в езотериці і творчості. Джерела ваших доходів для багатьох залишаться невідомими. Не виключено, що вони не будуть обкладатися податком. Вони можуть бути неофіційними.

Ви можете створити власну секретну методику або рецепт, які дозволять вам заробляти гроші. Високий дохід може принести вам робота в освітніх, медичних і закритих установах. Щоб домогтися бажаного, ви можете займатися медитаціями.

Діви

Цього місяця у вас відкриється канал везіння в сфері спілкування та розваг. Ви зможете вчитися тому, що вам знадобиться в невимушеній обстановці через гру, емоційно і яскраво говорити, навчати дітей, спілкуватися з приятелями і творчими особистостями.

Улюблені люди і діти стануть для вас джерелами цінної інформації. Ви зможете невимушено виступати на публіці, писати і публікувати статті, відкрити будь-який посередницький або торговий бізнес. Багато задоволення вам доставить спорт, танці та викладання. Не виключено, що ви зможете отримати приз або виграти в лотерею.

ТРИГОН СОНЦЯ з Юпітером 4 ЖОВТНЯ

Він принесе нові творчі можливості, багато енергії, популярність і авторитет.

Особливо сильно цей аспект зможуть відчути на собі Риби і Тельці.

Риби

Для вас в жовтні 2021 року відкриється канал везіння у всьому, що стосується суспільно-просвітницького життя. Ви зможете стати для когось учителем, кумиром або авторитетом. Багато хто захоче на вас подивитися або з вами поспілкуватися.

Якщо ви не мрієте про популярність, у вас з’явиться можливість подумати про сенс життя, пофілософствувати або виступити з кафедри університету. Також у вас може з’явитися можливість відпочити за кордоном або мігрувати.

Тельці

Якщо ви хворіли, в цьому місяці у вас з’явиться можливість знайти хорошого лікаря, змінити раціон, почати стежити за своїм здоров’ям. Ваші рутинні обов’язки дозволять вам зайняти чільне становище і домогтися високого соціального статусу.

Якщо ви раніше були в опалі у керівництва, тепер ви станете у нього на хорошому рахунку. Ваші щоденні зусилля принесуть вам успіх і визнання в колективі. У жовтні у вас з’явиться шанс досягти своєї професійної мети.

15 ЖОВТНЯ СОНЦЕ чином з Юпітером ГАРМОНІЙНУ ЗВ’ЯЗОК

Це дозволить успішно займатися викладанням, домогтися успіху і популярності.

Вплив цього аспекту більше інших відчують на собі Раки і Тельці.

Раки

У цьому місяці ви зможете вирішити проблеми, які пов’язані з вашою родиною і житлом. Батьки та інші родичі можуть залишити вам хороший спадок. У цей час у вас з’явиться можливість розпоряджатися чужими фінансами і нерухомістю або жити на кошти від оренди.

Зараз у вас можуть проявитися спадкові екстрасенсорні здібності або прокинутися інтерес до езотерики.

Тельці

Цього місяця у вас відкриється канал везіння у всьому, що стосується професійної діяльності. Ваше підвищене почуття обов’язку і відповідальність у виконанні ваших обов’язків призведе до того, що ви зможете домогтися високого становища на роботі.

You cannot copy content of this page