fbpx

“Золота мітка”: на 4-и знака Зодіаку обрушиться потужний грошовий потік на початку жовтня

Фінансовий успіх ще довго переслідуватиме представників цих сузір’їв

Астрологи назвали відразу 4 знака зодіаку, яким зірки пророкують “золоту мітку” в першу половину жовтня. На представників цих сузір’їв обрушиться потужний потік купюр, а фінансовий успіх буде переслідувати ще дуже довго.

Фортуна посміхнеться цим щасливчикам, а джерело збагачення може виявитися найнесподіванішим.

Тельці

Одними з основних фінансових щасливчиків в жовтні стануть Тельці, будь-які їхні починання і вкладення принесуть хороший прибуток. Астрологи уточнюють, важливе значення в примноженні фінансів матиме і економія, важливо не тільки вміло заробляти гроші, а й грамотно ними розпоряджатися.

Приємний сюрприз чекає на роботі. Якщо представники сузір’я давно розраховували на премію або іншу грошову винагороду, то в жовтні обов’язково це здійсниться. Але не варто повністю віддаватися в руки долі, краще постаратися уникнути необдуманих ризиків, і тоді поліпшення у фінансовій сфері не будуть затьмарені неприємностями.

Стрільці

Фінансові перемоги будуть супроводжуватися для Стрільців періодом важливих справ і турбот. Ні на робочому місці, ні вдома в середині осені не вдасться розслабитися і віддатися безтурботному проведенню часу. Але фахівці за зірками кажуть, що все успішно завершені справи обов’язково посприяють зміцненню матеріального становища.

Багато перемоги будуть даватися зовсім легко, а ще в розпал осені Стрільців порадують несподівані грошові подарунки. Навіть якщо вони давно чекають такого презенту від колег по роботі, кохану людину чи рідних, його розмір все одно приємно здивує. Він буде значно більше очікуваного.

Водолій

Для Водолія головним джерелом прибутку в жовтні стане робота. Підвищення по кар’єрних сходах – далеко не єдиний варіант благополучного розвитку подій. Строгий начальник може видати позачергову премію або призначити надбавку до заробітної плати.

Знавці зірок попереджають, незалежно від особливостей роботи і колективу, в жовтні Водолії можуть стати чи не найкращими співробітниками, яких будуть ставити в приклад іншим. Але необхідно пам’ятати, що у такого благополуччя є і зворотна сторона медалі. Не варто знаходити ворогів і заздрісників в колективі.

Риби

У Риб почнеться новий етап в кар’єрі, який порадує несподіваним прибутком і перспективами тим, хто займається веденням власного бізнесу, жовтень подарує відмінні перспективи для зміцнення зв’язку з діловими партнерами. Вони і стануть основним джерелом прибутку.

Астрологи зазначають, тим же, хто далекий від тонкощів ведення бізнесу, жовтень подарує відмінні можливості для просування по кар’єрних сходах. Потрібно не упустити шанс продемонструвати свої таланти. Рибам обов’язково варто заповнювати витрачену на роботу енергію, головним джерелом натхнення стануть рідні люди.

Related Post

Гороскоп на 29 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 29 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 29.07.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 29 липня 2021 року Овен На початку цього дня збережеться стійке положення у всіх сферах діяльності. Ваше просування по

Гороскоп КОХАННЯ на 23 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 23 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вас чекає довгий похід по кіно, кафе, ресторанах, театрах. Можливі варіації, але все одно культурне життя буде кипіти. І все це завдяки вашому коханому! Так

13 липня День доленосних знайомств для 11-ти знаків Зодіаку! Кому Венера та Марс подарують нове кохання?13 липня День доленосних знайомств для 11-ти знаків Зодіаку! Кому Венера та Марс подарують нове кохання?

У липні 2021 року Венера з’єднується з Марсом. Це означає, що у вашому житті намічаються романтичні зміни. Відносини, які зав’яжуться на цьому аспекті, будуть засновані на сильному фізичному потязі чоловіка