fbpx
Перейти до вмісту

Зустрічі у Раків, критика Тельців та образи Козорогів: докладний гороскоп на 2 грудня

Астрологи розповіли, що слід очікувати від цього дня

ОВНИ

У ОВНІВ, можливо, з’явиться можливість додаткового заробітку. Жінки із задоволенням урізноманітнять свій гардероб новим придбанням. До того ж, цей день є сприятливим періодом для подорожей, відряджень, відвідування нових місць.

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ посилюється критичність щодо подій, що відбуваються у колі сім’ї. Приділіть якнайбільше часу побутовим питанням, прикрасі житла. Також добре займатися вдосконаленням свого тіла.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, прекрасний день для того, щоб нагадати про себе потрібним людям. Декому з вас варто повчитися спілкуванню у тих, хто мислить позитивно, але не нав’язує нікому свою думку. Вирішіть, з ким вам хотілося б проводити більше часу наступного року.

РАКИ

Багато РАКІВ чекають на плідні переговори та зустрічі. Гарний час для тих, хто любить працювати у колективі. Інтуїція може допомогти добре заробити, отримати потрібні відомості з навколишнього середовища.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ підходящий час для довгострокового планування. Відносини з деякими діловими партнерами потребують перегляду умов. Жінки приділять велику увагу прикрасі офісу та внутрішньому оздобленню квартири.

ДІВИ

ДІВАМ зараз потрібно якнайбільше рухатися, навантажувати себе і фізично, і емоційно. Все, що вдасться розпочати сьогодні, пізніше отримає успішний розвиток. Подумайте про те, що може зробити зустріч цього Нового Року незабутньою для вас та ваших близьких.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ в цей час стають більш сприйнятливими. Добре тим часом прикинути перспективи розвитку своїх справ, підготувати матеріальну основу майбутнього зльоту. Знайдіть, за що ви можете бути вдячні оточуючим і сповістіть їх про це!

СКОРПІОНИ

Деяким особливо серйозним СКОРПІОНАМ ми нагадуємо про те, що настав найромантичніший час у році. Зверніть увагу тим, хто поруч, продумайте, що може принести радість дітям.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ чудово відчуватимуть енергію інших людей та їхні справжні почуття. Зараз варто дотримуватися вичікувальної тактики, не лізти на рожен. У той же час, не соромтеся своїх бажань, робіть щось для їхнього втілення!

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ катастрофічно не вистачає часу на все, що вони затіяли. Прекрасні будь-які заняття, якщо ви правильно розподілите сили. Гарний день для звільнення від образ, що поділяють вас із вашими близькими.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, у вашому оточенні може здатися людина, спілкування з якою матиме величезне значення наступного року. На думку можуть спасти ідеї, не сумісні, щоправда, зі звичним укладом життя.

РИБИ

Хороший динамічний період для тих риб, які люблять творчість, спілкування та участь у незвичайних проектах. Комусь для того, щоб досягти задуманого, треба піти на важливу розмову.