fbpx
Перейти до вмісту

Зустрічі у Раків, вдача Тельців та гроші Козорогів: докладний гороскоп на 23 грудня

Астрологи розповіли, що слід очікувати від цього дня

ОВНИ

Ваша поведінка сьогодні має відповідати народній мудрості “зробив справу – гуляй сміливо”. Залишивши щось недоробленим, ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю перероблювати все наново на наступний день.

ТЕЛЬЦІ

Сьогодні, як і наступні кілька днів, краще присвятити пристосуванню до обставин, ніж спробам їх змінити.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні ваше завдання – зрозуміти, а не змінити ситуацію. Зрозумівши, ви зможете до неї пристосуватися, а це обійдеться набагато меншими зусиллями, ніж будь-яка, навіть мінімальна спроба внести корективи. І, до речі, принесе значно більше користі.

РАКИ

Уникайте всього незвіданого і особливо незнайомців. Сьогодні великі шанси бути скривдженими.

ЛЕВИ

Сьогодні у вас є шанс трохи зіпсувати свою репутацію. Намагайтеся ним не скористатися.

ДІВИ

Хтось, сам того не усвідомлюючи, ускладнює ваше життя. Говорити йому про це марно – образиться і ускладнюватиме свідомо. Краще чемно натякнути, що ви були б дуже вдячні, якби ця особа зайнялася тим-то.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви могли б пережити найчарівніші пригоди, але щось весь час вам заважатиме. Якщо у вас вистачить сил та терпіння впоратися з усіма перешкодами, цей день ви запам’ятаєте надовго.

СКОРПІОНИ

Ви схильні занадто серйозно ставитися до своїх обов’язків. Безумовно, ви певною мірою відповідальні за те, що відбувається, але це не означає, що все слід приймати так близько до серця. Take it easy.

СТРІЛЬЦІ

Сьогодні вашим козирем буде чесність, що обеззброює. Така тактика допоможе приструнити самого грізного супротивника, бо крити йому буде нічим. Правда, цей метод діє тільки на людей з кількістю звивин більшим або рівним двом.

КОЗОРОГИ

Ви, можливо, хотіли б трохи спростити ситуацію, де перебуваєте. Даремно, це позбавить її своєрідної чарівності, яка їй властива. Крім того, це все одно не у ваших силах.

ВОДОЛІЇ

Сьогодні ви будете пересуватися з такою шаленою швидкістю, що оточуючим достатньо буде моргнути, щоб втратити вас з уваги. Чи за вашою власною ініціативою, чи по чужій – день цей спокійним назвати буде важко.

РИБИ

Сьогодні вам, можливо, доведеться діяти напоказ, старанно та афектуючи кожен крок. Це стане в нагоді надалі, коли вас постараються звинуватити в бездіяльності.