fbpx

Зусилля Овнів, перемоги Левів та бажання Риб: докладний гороскоп з 19 по 25 вересня

Астрологи розкрили, чого варто чекати упродовж цього тижня.

ОВЕНИ, енергійні, організовані та підприємливі. Використовуючи набір цих якостей, ви обов’язково досягнете свого. Декому варто перевести частину своєї уваги з професійних завдань на сімейні. Ширше користуйтеся своєю здатністю виправляти, якщо раптом щось починає йти не так. Поєднуючи досвід минулого та власні уявлення про ідеальний стан справ, ви здатні творити справжні чудеса!

ТЕЛЕЦЬ. Надасться можливість виступити у новій ролі. Зверніть увагу на нові ідеї та течії у суспільстві. Ідеальним заняттям було б збирати варті ідеї та втілювати їх у життя. Девіз періоду – прорив крізь обмеження. Вдалий час для здійснення великих покупок, проте варто подвоїти увагу та вимоги до якості! Не соромтеся демонструвати свою несхожість на інших.

БЛИЗНЮКИ. Настав час скористатися накопиченою інформацією та досвідом, можна вдало поповнити знання, навчити інших. Знайдіть час для спорту та набору енергії, інакше ваші плани можуть зірватися через брак сил. Багатьом із вас хотілося б змінити спосіб життя, вибрати інші цілі, і деякі справді вдало визначаться із новим напрямом руху. Відпустіть почуття провини.

РАК. Фінансовий успіх можливий завдяки незвичній діяльності. З боку начальства очікується і вигідних пропозицій, і несправедливих причіпок. У всіх справах ви схилятиметеся до дуже незвичайних форм самовираження. Внаслідок цього можуть виникнути перешкоди, проте можуть виникнути й несподівані помічники. Цей період підходить для вирішення побутових питань, підготовки до зими.

ЛЕВ. Ваші бажання можуть здивувати вас самих. Залишіть зону комфорту і спробуйте здійснити плани, на які раніше не вистачало духу. У складній ситуації ви отримаєте доступ до власних резервів: іноді конфлікт просто потрібний, щоб вийти на новий рівень. Приймайте та по-справжньому цінуйте себе! Прекрасний час для переїзду, облаштування на новому місці.

ДІВА. Важко уявити, що хтось зважиться стати на дорогу. Але важливі справи зараз треба вести ретельно, нікуди не поспішаючи, хоч би як хотілося перейти до приємніших речей. Вдало пройде ділова поїздка, гарний період для нових знайомств та зустрічей зі старими друзями. Деякі відносини розвиваються не так, як би вам хотілося: постарайтеся зрозуміти, який внесок у це зробите особисто ви.

ТЕРЕЗИ. Тиждень принесе нову інформацію про колег та керівництво. Не виключено, що ваш ентузіазм піддасться нападкам з боку консервативніших оточуючих. Об’єкт роботи вимагатиме від вас всієї вашої майстерності та самодисципліни. Може виявитися звичка критикувати. Вдало проходить спілкування із протилежною статтю. Рекомендується виступити організатором бажаної зустрічі.

СКОРПІОН. Виявиться здатність використовувати слово як потужний засіб для досягнення мети. Багато хто відчуватиме бажання перевершити старі досягнення. За потреби вимагайте поваги до своєї роботи. Може загостритися потяг до гарного життя, екзотичної їжі. Пестить себе, але не захоплюйтеся надміру: потурання пристрастям здатне розбалансувати організм. Зважайте на справжні потреби свого тіла.

СТРІЛЕЦЬ. Час для ділових зустрічей, укладання угод. Можливо, доведеться розриватися між різними справами та місцями, де вам потрібно бути одночасно. Ви досягнете більшого, якщо навчитеся ділити відповідальність з іншими і діятимете в команді. Період хороший для обговорення сімейних планів, покупок для дому. Сприятливий час для тих, хто пише вірші, для художників та танцюристів.

КОЗЕРІГ. Почате слід довести до кінця, причому рекомендується перевершити власні стандарти якості. Намагайтеся використати всі шанси цих днів. Ваші старі звички можуть завадити вам проявитись у нових обставинах: постарайтеся знайти оптимальну лінію поведінки. Деякі мають здійснити ряд покупок, що при вмілому підході внесе в життя приємну різноманітність.

ВОДОЛІЙ. Настав час визначитися у своїх відносинах з партнерами, а також розібратися з особистими справами, які давно вимагають уваги. Будьте готові до того, що викликатимете сильну реакцію в інших. Сильні емоції здатні вивести вас із рівноваги. Дехто готовий наполягати на своєму, навіть якщо це загрожує цінним відносинам. Приділіть час дітям, разом навчаючись взаємодопомоги та терпимості.

РИБИ. Вам необхідно довести до пуття те, що ви задумали. Деяким варто зробити серйозне зусилля, щоб слідувати шляху, користь якого вони теоретично розуміють. Це може бути правильне харчування, регулярні фізичні навантаження або ще щось. По можливості зробіть покупки для облаштування свого особистого простору. Добре здійснювати поїздки та маленькі подорожі, особливо з друзями.

You cannot copy content of this page