fbpx
Перейти до вмісту

Звільнення Тельців, спокуси Дів та угоди Терезів: точний гороскоп з 13 по 19 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього тижня

ОВНИ

ОВЕН. Ви зараз заповзятливі та товариські, завдяки чому виявите багато цікавого і в собі самому, і в навколишньому світі. Щоб швидше досягти бажаного результату, варто об’єднати свої зусилля із зусиллями партнерів.

У багатьох цей період пов’язаний із розлученням із непотрібними проектами. Поїздки та зустрічі можуть викликати сильне бажання змінити майбутнє. Найкращим інструментом зміни реальності для вас може бути візуалізація. Можливі несподівані кроки із боку старих знайомих.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЕЦЬ. Становище планет сприяє всім видам співробітництва та вирішенню соціальних питань. Ваші плани будуть підтримані зовнішніми силами. Також цей період ідеально підходить для оволодіння новими навичками.

На тих, хто піде на контакт із незнайомцями, чекають великі зміни. Зверніть увагу на здоров’я членів сім’ї: можливо, вони потребують ненав’язливого управління в цьому питанні. Вдома позбавтеся якоїсь непотрібної речі: це буде символом звільнення від минулого.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ. Ви здатні проявити себе з несподіваного боку: використовуйте свої здібності для повнішого самовираження та “захоплення” нових територій.

Але зараз варто уважніше поставитися до того, що здається дрібницями: деталі у вашому випадку можуть мати вирішальне значення. Можливий додатковий дохід. Плануючи свята, знайте, що багато людей жадає спілкування з вами. Відносини з близькою людиною набудуть особливої ​​цінності.

РАК

РАК. Можна досягти успіху в новій для себе області. Декому рекомендується внести поправки до своїх планів щодо зустрічі Нового року. Невдоволені оточенням можуть подумати про те, щоб заявити про себе в іншому середовищі.

Не бійтеся змін: нововведення цього періоду позначаться позитивно на загальному ході життя. Багатьом, навпаки, настав час зміцнити старі зв’язки, відвідати родичів і друзів. Якщо оточуючі шукатимуть вашої підтримки — намагайтеся допомогти їм максимально ефективно, але не за власний рахунок.

ЛЕВ

ЛЕВ. Цілком зручний період для торгових операцій. Відбудеться важлива розмова, успіх якої залежить від вашої тактовності та водночас рішучості. У особистому житті намічаються деякі зміни, здебільшого приємні.

Чоловікам варто врахувати, що їхня дотепність може вийти їм боком. Найкраще використовуйте свій потенціал для створення теплої, дружньої атмосфери. Найбільшого успіху чекає у справах творчих, пов’язаних із зміною обстановки. Також зверніть увагу на дітей, їх бажання та потреби.

ДІВА

ДІВА. Вам слід якнайшвидше розібратися з відкладеними справами. Є шанс внести істотні зміни у своє життя: постарайтеся визначитися, чим ви хотіли б займатися в новому році.

Чим вище ваша популярність – тим краще, але приготуйтеся до того, що цей факт супроводжуватиметься зростанням психічної напруги – якщо не давати собі час на відпочинок. Багато хто зазнає різноманітних спокус. У дружньому середовищі від вас очікується поблажливе ставлення до чужих слабкостей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ. Може виявитися схильність до торгівлі. Справді, було б шкода упустити можливості, що надаються: ймовірні вигідні фінансові угоди, розширення кола клієнтів.

Деякі зрозуміють, що могли б досягти набагато більшого і в соціальному, і в особистому плані, опанувавши іноземні мови. Заплануйте навчання у наступному році! Зустріч з новими людьми здатна розсунути горизонти, і ваші думки набудуть несподіваного напрямку.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОН. Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб зняти напругу в робочому середовищі. Це час підвищеної емоційності, коли очікування людей зашкалюють.

Не переносіть проблеми та конфлікти у новий рік: краще вирішити все прямо зараз. В особистому житті вітається прагнення спільних проектів та експериментів. Гарний період для Скорпіонів, які задумали нагадати про себе якомога більшу кількість людей. Перспективними обіцяють бути нові знайомства.

СТРІЛЕЦЬ

СТРІЛЕЦЬ. Перша половина тижня пройде відносно спокійно, хоча деякі проблеми на роботі змусять сконцентруватися всерйоз. Також цей час підходить для будь-якої діяльності, так чи інакше пов’язаної з підбиттям підсумків та завершенням.

Добре пускатись у ризиковані пригоди, займатися спортом. А збільшена товариськість дозволить отримати максимум вигоди з будь-якого контакту. Будьте винахідливими у влаштуванні своїх справ, підключайте союзників.

КОЗОРІГ

КОЗОРІГ. Вийде вирішити і професійні питання, і залагодити побутові проблеми, і зробити заплановані покупки. Ділова подорож буде успішною. Велике значення може мати відношення колег та начальства до вашої особи.

Також вам належить збір інформації про те, що відбуватиметься у місті та краї найближчими тижнями. Багатьох зараз приваблює перспектива спробувати щось нове, пов’язане із фізичною активністю. Зустріч із друзями обіцяє принести чимало приємних хвилин.

ВОДОЛІЙ

ВОДОЛІЙ. Вирушивши у поїздку, ви можете зустрітися з непередбаченими обставинами. Будьте уважні, укладаючи угоди та домовляючись про зустрічі.

У деяких Водоліїв відбудеться знайомство, яке відкриває нові перспективи кар’єрного зростання. Зірки сприяють усім, хто займається створенням краси, радості, позитивних змін. Не бійтеся складних справ: ви зараз здатні легко керувати людьми і, що важливо, собою особисто. Прокинеться інтерес до нових видів розваг.

РИБИ

РИБИ. Дуже важливо зараз урівноважити свої інтереси з іншими. Можливо, задля досягнення мети варто відмовитись від звичної лінії поведінки. Особливий інтерес для вас будуть люди, які володіють цінними навичками.

Душевний стан близьких вимагатиме від вас розуміння та імпровізації. Використовуйте свою здатність впливати на людей за допомогою правильно підібраного слова, позитивних мислеобразів. Відповідний час для зближення з дітьми та іншими родичами.