fbpx

Зв’язки Овнів, ризики Дів та прибуток Водоліїв: докладний гороскоп з 6 по 12 червня

Астрологи розповіли, чого чекати від цього тижня.

У ОВНІВ вийде максимально проявити свої інтелектуальні та фізичні здібності. Колишні зв’язки, якщо ви активізуєте їх, можуть принести прибуток.

ТЕЛЬЦЯМ реально підписати важливі папери, скласти договори на вигідних для себе умовах. Отримання нової інформації уточнить вашу мету.

БЛИЗНЮКИ, участь у новому проекті принесе удачу. Є ймовірність, що на роботі доведеться взяти на себе вантаж нових обов’язків, може виникнути потреба в переробках.

РАКАМ можна спробувати себе в якійсь новій області. Пам’ятайте, що перше враження не завжди вірне, розвивайте спостережливість.

ЛЕВІВ на роботі оцінять як постачальника цінних ідей. Хороший період для митців, усіх тих, хто замислюється про сенс життя і готовий до нестандартних вчинків.

ДІВИ будуть захоплені з’ясуванням стосунків. Романтичний настрій уживається у вас із розважливістю та тверезим поглядом на те, що відбувається. Грамотне поєднання досвіду та ризику допоможе досягти задуманого.

ТЕРЕЗИ, варто проявити більше дисципліни, якщо ви хочете отримати бажане. Ваші зусилля можуть бути зведені “нанівець” вашою необов’язковістю.

У СКОРПІОНІВ вдало пройдуть переговори та поїздки. Проте любов до суперечок може завадити дійти компромісу у важливій справі.

СТРІЛЬЦЯМ період підходить як для прокладання нового курсу, так і для того, щоб довести до ладу старі справи. Ті знання, які ви опанували, сприяють переходу на новий рівень.

КОЗЕРІГИ, вирішення деяких особистих питань доведеться відкласти на майбутнє. Час підходить для вдумливої ​​та докладної роботи, особистої реалізації у суспільстві.

ВОДОЛІЇ, не ігноруйте пропозиції цього періоду: одні з них обіцяють порадувати тіло та дух, інші – принести фінансовий прибуток. Гарний час для відряджень.

РИБАМ подобається почуватися професіоналами у всьому, за що б ви не бралися. Зараз легко засвоюється будь-яка інформація: використовуйте цей час для набуття бажаних навичок.

You cannot copy content of this page