fbpx

Зв’язки Раків, турботи Львів та проблеми Риб: докладний гороскоп з 8 по 14 серпня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

У ОВНІВ відбудеться безліч важливих подій, зустрічей, розмов. Все, що зараз починається, є основою для майбутніх досягнень. Саме час подумати про майбутнє.

ТЕЛЬЦІВ очікують вдалі відрядження, зміцнення авторитету в очах оточуючих. Найближчим часом на робочому місці відбудуться зміни. У всьому слід дотримуватися помірності.

БЛИЗНЮКИ, у професійній сфері відкриються чудові перспективи для кар’єрного зростання та підвищення кваліфікації. Ви привертатимете увагу оточуючих своїми сміливими поглядами.

РАКІВ чекають нові комерційні пропозиції. Використовуйте на повну котушку свою чарівність та особисті зв’язки. Очікується ціла серія випадковостей, які насправді такими не є.

У ЛЬВІВ настає період оновлення. Властива вам імпульсивність надасть усім справам характеру раптовості, несподіванки. Декого повсякденні турботи та обов’язки починають пригнічувати.

У ДЕВ робота йде краще, ніж можна було очікувати; надходить підтримка, якої ви потребуєте, щоб просунути свої проекти. Має бути впоратися з цілою купою паперових справ.

У ТЕРЕЗІВ наростає сприятливий вплив зірок, завдяки чому всі складнощі можуть бути звернені на благо. Тиждень чудово підходить для спільної роботи та дружнього спілкування.

СКОРПІОНИ, ви проживете тиждень, повний емоцій та переживань. Деяким професійна інтуїція нагадує необхідність реформ. Відбудуться події, що відводять убік від наміченого плану.

СТРІЛЬЦІВ у діловій сфері чатуватимуть нелогічні дії інших людей. Вам варто розбірливіше ставитись до джерел інформації. Не виключено, що хтось діє у своїх інтересах.

КОЗЕРОГАМ зараз легко зробити правильний вибір, прийняти правильне рішення. Хороший період для бізнесу: розширення спілкування, залучення нових клієнтів.

ВОДОЛІЇ дуже важливо добре розуміти те, що ви робите: не сподівайтеся на те, що все влаштується без вашої участі. У вирішенні фінансових питань ви досягнете успіху.

У РИБ на роботі ймовірні проблеми через конкуренцію та розбіжності. Схоже, ви відчуваєте надмірну відповідальність за весь проект, що дратує оточуючих.

You cannot copy content of this page