fbpx

З’єднання Меркурія з Марсом – прогноз для знаків зодіаку

27 січня 2024 відбудеться потужна астрологічна подія – з’єднання Меркурія з Марсом рівно в 17 градусах і 17 хвилин у знаку Козерога. У цей момент Меркурій і Марс розпочне новий цикл своїх взаємин, і ось як можна використати їхню енергію.

Марс та Меркурій закликають діяти

Меркурій — планета розуму, спілкування, торгівлі, коротких поїздок та навчання. Марс – планета війни, агресії, інстинктів, роздратування, сексуальності та один із древніх володарів технологій.

І Меркурій, і Марс пов’язані зі швидкістю, тому ми можемо очікувати появи в засобах масової інформації сплеску новин, які містять усі ці теми. А ще з’єднання утворює квадрат із Північним вузлом у Овні, що є ще одним показником технічного прогресу.

Це також перше з’єднання Меркурія та Марса, яке відбувається, коли Плутон знаходиться у Водолії, що насправді говорить про процес розкриття, який ми всі спостерігаємо в епоху Водолія.

Вже 8 січня (цікаво, тому що цей рік у нумерології є роком 8) Меркурій почав взаємодіяти з Марсом. У міру наближення до 27 січня це спричинить сплеск активності, нервозності чи гніву, тому що Козеріг — один із кардинальних знаків, що виявляють ініціативу.

Деякі люди помітять незвичайну цілеспрямованість і бажання діяти будь-що-будь.

Це гарний час для дискусій або енергійної розумової роботи. Під цим впливом ми можемо стати схильними до суперечок та дратівливими і особливо нетерпимими до невизначеності.

Будьте обережні, уникайте різких слів та агресивного водіння. Наш розум може бути особливо ясним і активним, і це може бути підходящий час для відмови від марнотратства. Цей вплив збуджує та надстимулює всю нервову систему.

З’єднання Меркурій-Марс також знаходиться у квадратурі з Хіроном. Хірон – астероїд, пов’язаний з зціленням, незручністю, соромом, виною та нашими ранами. У цей період багато хто може відчути себе скривдженими, недостатньо оціненими.

Маючи справу з Хіроном, знайте, що мета полягає не в тому, щоб повністю викорінити незручність, яку ми відчуваємо, а в тому, щоб звести до мінімуму почуття Хірона, які серйозно шкодять нашому прогресу.

Енергія Хірона іноді може нагадувати підлітка, надмірно зосередженого на рятуванні від прищів, коли замість перемоги над ними він отримує погіршення.

Перш ніж Меркурій і Марс знову почнуть новий цикл пізніше у 2025 році, вони зустрінуться у протистоянні у січні 2025 року, майже через рік після їхнього з’єднання зараз, у 2024 році.

Саме тоді ми будемо належним чином винагороджені за наші зусилля (або покарані за їх відсутність) і побачимо плоди своєї праці.

Важливо використовувати цю потужну енергію розумно, оскільки саме вона налаштовує нас на подальшу частину року.

You cannot copy content of this page