fbpx

З’єднання Сонця та Меркурія 7 січня 2023 року: головні небезпеки цього дня

З’єднання Сонця та Меркурія 7 січня 2023 року: головні небезпеки цього дня.

Меркурій і Сонце часто зустрічаються разом на нічному небі — приблизно раз на місяць. Їхнє з’єднання породжує масу негативної енергії. Саме тому астрологи радять дотримуватися простих рекомендацій, щоб зробити цей день сприятливішим.

Це один із двох несприятливих днів січня. Він виявиться досить небезпечним, але не лише через з’єднання Меркурія та Сонця. Цієї суботи також буде Повня, яка може значною мірою посилити цей несприятливий аспект.

Підвищення негативної енергетики

Негатив братиметься буквально з нізвідки. Багато людей можуть стати ворожішими до оточуючих. Не варто намагатися знайти причину такої поведінки. Швидше за все, ви не зможете знайти її, оскільки її просто не існує. Меркурій та Сонце провокуватимуть зростання негативу стихійно та непередбачено. Ображатися на це точно не варто.

Поява хаосу

Багато подій цього дня відбуватимуться випадково та спонтанно. Чекати від цього дня якоїсь передбачуваності точно не варто. Натомість краще налаштуватися на оптимістичний лад і не фокусуватися на неприємних моментах. Хаос відчуватиметься у всьому — у тому числі й у змінах настрою.

Проблеми з роботою та бізнесом

Джерелом проблем у роботі та бізнесі стане агресивно налаштований Меркурій. Саме через нього цієї суботи зриватимуться справи, з’являтимуться труднощі, а також знизиться мотивація. Якщо вам хочеться залишитися на плаву у справах, то не варто робити двох речей: ризикувати та робити дорогі покупки.

Зради

Люди 7 січня будуть набагато частіше йти на зради та обман заради наживи та досягнення поставлених цілей. Засуджувати когось і намагатися відновити справедливість не варто навіть намагатися. Набагато простіше дати можливість Всесвіту самому вирішувати, кого і як покарати за такі вчинки. Кармічна справедливість все одно наздожене тих, хто порушить баланс добра і зла на гірший бік.

Проблеми у дорозі

Сонце та Меркурій, які зливаються у з’єднанні, часто призводять до того, що у людей починають виникати проблеми у дорозі. Це стосується не лише тих, хто багато часу проводить за кермом, а й навіть тих, хто їздить на роботу та з роботи на метро чи автобусі.

You cannot copy content of this page