fbpx

Зимове сонцестояння. 4 найщасливіші знаки зодіаку цього тижня

21 грудня дасть чималий запас удачі кільком знакам зодіаку, котрі зможуть скористатися ним до кінця тижня.

Цієї середи у західних країнах офіційно починається зима (у багатьох країнах відлік починається з 21 числа першого місяця пори року), окрім того це день зимового сонцестояння та початок сезону Козерога. Перехід Сонця в цей земний знак, керований Сатурном, підніме питання довгострокових цілей і зорієнтує на нові структури та дисципліни, які допоможуть тих цілей досягти. Зимове сонцестояння і його найдовша в році ніч направляє увагу всередину, дає можливість відкрити в собі нові грані та бажання.

Овни

21 грудня Сонце переміститься у ваш 10 дім кар’єри та публічного іміджу, підкреслюючи бажання досягти успіху в професійній сфері. Зимове сонцестояння — ідеальний час для того, щоб засукати рукави та взятися за роботу, тож Овнам слід використати сплеск продуктивності, який ви відчуєте, з користю. Як амбітний вогняний знак зодіаку, ви завжди шукаєте нових починань, і цього тижня з початком сезону Козерога ви отримаєте необхідні інструменти для досягнення своїх великих кар’єрних цілей ще до початку 2023 року.

Раки

Сонцестояння відбудеться в сьомому домі Раків, тому готуйте свої плани щодо романтичних стосунків і партнерства. Хоча Раки схильні керуватися емоціями, а не логікою, цей сезон спонукатиме вас поглянути на ваші зв’язки більш тверезо. Якщо ваші наміри полягають у тому, щоб, наприклад, брати більше участі в громадських заходах або поговорити з партнером про ваші спільні плани на майбутнє, цей сезон, безсумнівно, буде для вас неймовірно продуктивним. Сезон Козерога подарує вам більш стабільний за емоційний підхід до стосунків.

Терези

21 грудня Сонце переміститься у ваш четвертий дім дому та сім’ї, позначаючи офіційний початок зими та підкреслюючи обов’язки та відповідальність у вашому приватному світі. Як знак зодіаку, орієнтований на спілкування, ви, як правило, надаєте пріоритет компаніям і зібранням людей, а з приходом сезону Козерога ви перемістите цей фокус на сімейну динаміку. Незалежно від того, за яким заняттям ви зустрінете Різдво, воно виявиться дуже продуктивним, а вам для цього навіть не треба буде виходити з дому.

Козороги

Початок вашого сезону водночас підсвічує вашу особистість, але й створює певний тиск на неї. 21 грудня зимове сонцестояння принесе Сонце у ваш перший дім характеру та ідентичності. Тож цей сезон спонукатиме вас переглянути деякі свої особисті цілі перед новим роком, щоб уже в 1 січня увірватися з продуманим планом. Ваш підхід приведе до успіху, хоч і під невеликим тиском, а зимове сонцестояння змусить вас перетворити каміння на діаманти. Цей святковий сезон цілком і повністю присвячений вам.

You cannot copy content of this page