fbpx

Дивовижна історія про те, як аеропорт Бангкока став справжнім порталом у світ неживих

Будувати лікарні, навчальні заклади, житло та вокзали на місці старих кладовищ – небезпечна витівка. Іноді за це доводиться дуже дорого платити! Аеропорт Суварнабхумі в тайській столиці Бангкоку вже давно асоціюється з привидами після того, як чиновники вирішили збудувати його на місці давнього цвинтаря.

До того, як аеропорт було збудовано, болотисту місцевість за межами міста довелося осушити, щоб звільнити місце для нього. На той час деякі місцеві жителі попередили, що обраний район, званий Болото Кобри, колись був місцем стародавнього цвинтаря.

Крім затримок у будівництві та витрат, які швидко вийшли з-під контролю, у керівників проекту виникла ще одна проблема, коли вони розпочали будівництво тут. Робітники повідомили, що на об’єкті щось не так.

А потім дехто почав бачити «синю людину». У 2006 році Asean Now повідомила, що робітники бачили «неспокійний дух» із синім обличчям і кволим тілом старого, який прогулюється за проектом вартістю 2,1 мільярда фунтів стерлінгів.

Роком раніше відкриття аеропорту провалилося, коли на урочистій церемонії відкриття злетіли лише два літаки, і будівельникам довелося ще 12 місяців усувати неполадки. Перш ніж аеропорт знову офіційно відкрився, з персоналом сталася надзвичайно велика кількість нещасних випадків.

Двоє працівників аеропорту загинули в автоктастрофі. Вночі в аеропорту було чути дивні кроки, а також старовинну тайську музику без очевидного джерела.

Командир Паннупонг сказав, що йому пощастило врятувати своє життя після того, як він звернув, щоб уникнути зіткнення, коли дивно одягнена жінка з дитиною пройшла перед машиною і раптово зникла. Пратит Ванмуда, охоронець, був одним із тих, хто стверджував, що бачив старого.

«У нього була аура навколо голови, і він ходив із ціпком. Я покликав його, але він пішов», – розповів він Asean Now. Не бажаючи, щоб друге урочисте відкриття пройшло так само невдало, як перше, 99 ченців було покликано для перевірки аеропорту на наявність нечистої сили.

Вони молилися протягом дев’яти тижнів і провели обряди вигнання нечистої сили за день до того, як аеропорт визнали придатним для польотів. Але хоч би якими вражаючими здавались на той час дії кмітливих ченців, чутки про події з привидами в аеропорту продовжуються.

Пасажири час від часу кажуть, що бачили синій привид, що блукає терміналами зі своєю палицею. Декілька інших людей стверджували, що бачили примарну жінку, яка несе дитину, тоді як повідомлення про дивні, незрозумілі звуки на території як від працівників аеропорту, так і від пасажирів не є рідкістю.

You cannot copy content of this page