fbpx
Цей день Прикмети На якому пальці носити обручку, щоб залучити любов, багатство та удачу

На якому пальці носити обручку, щоб залучити любов, багатство та удачу

Що означає кільце на мізинці? Прикраси з яких металів краще вибрати? А на якій руці – лівій чи правій – носити аксесуар? Про все розповідаємо у новій статті.

Прикраси можуть не лише змусити образ «заграти», а й принести благополуччя своєму власнику. Здавна вважалося, що кільця мають особливу магію.

Чому існує стільки прикмет, пов’язаних з обручками? То то же! Сьогодні ми поговоримо про те, на якому пальці потрібно носити обручку, щоб максимально досягти успіху в обраній сфері!

Які кільця принесуть позитивний ефект

Надати позитивний вплив можуть кільця лише з благородних металів – золота, срібла та платини. Ці матеріали не тільки довговічні, а й мають особливу енергетику, причому у кожного вона своя. Докладніше розповідаємо нижче. До речі, прикраси із пластику, заліза та полімерної глини зазвичай не приносять жодного ефекту.

Золото

Золото – матеріал Сонця, енергії, сили та багатства. Цей метал не схильний до корозії та окислення, він може існувати і зберігати енергетику господаря тисячоліттями. Так-так, надягаючи чужі прикраси із золота ти ризикуєш запозичити риси колишнього власника, тому будь обережна. Винятком є ​​фамільні прикраси, подаровані тобі з добрим наміром.

Золото — надійний оберіг для чесних та хоробрих (ага, саме тому один із квітів факультету Гріфіндор — золотий). Однак не варто його носити злим і користолюбним людям. Золото буде навмисно “шкодити” їм. Також цей метал не виносить слабохарактерних людей, тому гальмує їх розвиток.

Срібло

Срібло – матеріал Місяця, підсвідомості, істини та бажань. Цей метал захищає свого власника від пристріту та недобрих побажань, «прибирає» зайве з його життя. Він сприяє духовному розвитку, загостренню інтуїції, творчої енергії, допомагає побачити прихований зміст ситуації. Не рекомендуємо носити срібло жорстким людям, тому що для них воно може спричинити неприємності.

Платина

Цей найдорожчий матеріал тісно пов’язаний із небесами та вищою суттю. Його планета-покровитель – Нептун. Платина здатна посилити розум господаря, відкрити у ньому потенціал та дати природну стійкість. Як і срібло, вона може проводити емоційну природу людини, посилює інтуїцію. Цей матеріал не можна носити злим людям, злодіям та тим, хто не слухає своє серце.

На якій руці носити обручку

Щоб захистити себе від негативу, рекомендується носити кільця на пасивній руці, тобто правшам на лівій, а лівшам на правій. Пасивна рука відповідає за інтуїцію, тобто ефект від матеріалу і каменю буде спрямований як би всередину. Це сприяє повільним змінам, придбанню нових якостей та духовному розвитку. Активна рука відповідає за дію. В цьому випадку вплив буде спрямований у зовнішнє життя господаря, зміни будуть яскравішими, а якості, дані від природи, посиляться.

За що відповідає палець, на якому ти носиш обручку

Великий палець – енергія та впевненість

Кільце на цьому пальці посилить активність, енергію та додасть сил. Його добре носити в періоди суперництва з кимось — це надасть тебе якостям переможця. На пасивній руці кільце допоможе тобі набути внутрішнього стрижня і стійкості, на активній — підготує до відкритої боротьби. Однак хіроманти не радять носити обручку на великому пальці на регулярній основі, оскільки це може зробити власника агресивним.

Кільце нескінченність”

Витончене кільце з фіанітами та знаком «нескінченність» у поєднанні з великим пальцем зробить образ легким та цікавим. А символ, що говорить, допоможе залучити якнайбільше енергії для перемоги!

Вказівний палець – успіх, знання, вплив

За вказівний палець відповідає Юпітер – планета удачі, заступництва та розуму. Кільце на цьому пальці допоможе тобі залучити фортуну на твою сторону, збільшити допитливість та здобути авторитет. Сміливіше загадуй бажання! Вищі сили допоможуть тобі у виконанні мрії. Добре носити обручку на вказівному пальці, наприклад, під час сесії або при освоєнні в новому колективі.

Кільце бірюзового кольору

Бірюзовий символічно вважається кольором спокою, умиротворення, легкості. Одягни його на іспит на вказівний палець, щоб не хвилюватися і все здати!

Related Post

10 вересня. Рекомендації для бізнесу:10 вересня. Рекомендації для бізнесу:

Рекомендується: – Вирішувати тільки прості питання. – Доробити то, що було розпочато раніше. – Виражатися просто, без натяків, а краще взагалі менше говорити і спілкуватися. – Виявляти внутрішній спокій і

25 жовтня. Рекомендації для бізнесу:25 жовтня. Рекомендації для бізнесу:

Невідповідний час для будь-яких справ і починань. Рекомендується – Влаштувати собі відпочинок, відновити сили і освіжити голову. – Присвятити цей день свого внутрішнього світу. – Посилити охорону на всі вклади