fbpx
Цей день Прикмети 12 липня попросіть маму благословити, сила її благословіння допоможе вам у будь-якій важливій справі!

12 липня попросіть маму благословити, сила її благословіння допоможе вам у будь-якій важливій справі!

3 місячний день благоволить для того, щоб провести обряд “батьківського благословення”. Це дуже важливий обряд, він дозволяє отримати енергію Рода.

Також в цей день можна робити амулети для залучення удачі.

Благословіння БАТЬКІВ ДАЄ ЗАХИСТ

В Родовій енергії батько уособлює чоловічий початок, мати – жіночий. Енергії живуть і енергетичні сліди пішли в інший світ родичів, об’єднаних одним прізвищем, це і є фамільний рід або егрегор. Спадщина предків має величезну силу, адже вона записується, подібно магнітній плівці, протягом тисячоліть.

Тут весь накопичений досвід, що передається нам на генетичному рівні. Важливо розуміти, що сила Роду доступна тим, хто шанує заповіді й традиції предків, поважає їх.

Родова свідомість – це величезна сила, сила життя. 

Здобувши її, ми можемо користуватися всім, що накопичено нашими предками. Обряд благословіння створює навколо дитини захисний кокон. Діє обряд на будь-якій відстані.

Людина, яка отримала благословення, вважається невразливою. За допомогою обряду не переривається зв’язок поколінь. І це важливо для кожного з нас!

Одна фраза: “Я благословляю тебе”, діє за принципом вимикача. При цьому одночасно відбувається включення в Рід. Втрачаючи ж зв’язок зі своїм корінням, ми ризикуємо деградувати й навіть загинути.

Як отримати благословення БАТЬКІВ

Для отримання сили батьківського благословення проведемо такий ритуал: просто закриваємо очі, прислухаємося до себе. Подивимося, яке місце в душі займає Мати та де Батько. Якщо один із батьків перебуває попереду, подумки ставимо їх поруч, щоб врівноважити вплив. Відчуваємо, що ми любимо їх однаково.

Потім приступимо до реальних дій. Щиро просимо вибачення у своїх батьків за все, що ми робили проти їх волі. Щиро дякуємо їм за подароване нам життя. І просимо дати благословення.

Буває так, що батьки далеко. Отримати благословення можна зробити так: поставити перед собою фото своєї матері, і уявити, що вона сидить навпроти. Візьмемо аркуш паперу, і починаємо писати приблизно так: “Здрастуй, мамо! Пишу тобі здалеку з проханням дати мені Благословення на життя, достаток і добробут … ”

І далі пишемо про те, як ми живемо, що з нами відбувається. Все, що захочеться написати, пишемо! Навіть якщо це не просто. На якомусь етапі думки вичерпаються, і рука сама напише завершальну фразу: Благословляю.

Не перечитуючи написаного, лист спалюємо. Для себе відзначаємо дату написання.

На 7-й день після написання чекаємо знака. Якщо в будинок прийде прибуток, значить, благословення отримано. Якщо виникнуть збитки, значить, ні. Але не варто опускати руки.

Пишемо лист знову і просимо благословення! Матері можна прочитати молитву на благословення дитини (дітей). Таких молитов кілька.

Ось одна із прикладів: “Святий Ангеле хранителю чад моїх (імена), покрий їх твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їх серце в ангельській чистоті. Амінь. ”

ЯКЩО ВИ – МАМА

Материнська любов це дуже потужна сила! І зовсім неважливо, скільки років вашій дитині – 5 або більше, благословити ніколи не пізно!

Немає сильніше оберега, ніж благословення мами. Адже мама – найголовніша людина в житті дитини. Якщо дитина часто хворіє – благословіть її обов’язково. Якщо у вас важкий підліток – благословіть його. Навіть якщо у дитини все добре, благословіть, щоб захистити від заздрісників.

Змінити життя дитини здатне материнське благословення. Не пошкодуйте кілька хвилин для своєї дитини. Мама до кінця своїх днів пов’язана невидимими нитками з дитиною. Її важливість важко переоцінити.

Екстрасенси стверджують, що на кожного з нас мати має вплив на рівні тонких матерій. Енергетично, дитина – продовження матері. Саме тому вона може змінювати її долю. І від того, в яке річище вона захоче цю саму долю направити, залежить подальше життя.

Благословляти потрібно перед будь-якою значущою подією, не лише перед початком самостійного життя або сімейного життя. Наприклад, купівлею або продажем квартири, переїздом, підставою бізнесу.

Суть полягає в тому, що мати створює навколо дитини своєрідний захисний кокон, який не дозволяє потрапляти в неприємності й направляє всі дії в правильний напрямок. Навіть на найбільших відстанях діє цей оберіг.

Вважається, що людина, яку благословила мати, стає невразливою. Відмовляти в благословенні не можна, навіть якщо справи, на які потрібно давати благословення, батькам не подобаються, інакше дитину можуть підстерігати невдачі, що загрожують життю і здоров’ю.

Related Post

26 липня. Рекомендації для бізнесу:26 липня. Рекомендації для бізнесу:

Рекомендується: – Проводити переговори. – Встановлювати нові зв’язки. – Проводити агітаційні та рекламні компанії, співбесіди, конференції і подібного роду заходи. – Застосовувати слово в переконанні партнерів, інвесторів і спонсорів. –

6 ознак істинного кохання: як на першому побаченні усвідомити спорідненість душ6 ознак істинного кохання: як на першому побаченні усвідомити спорідненість душ

6 ознак істинного кохання: як на першому побаченні усвідомити спорідненість душ Кожному хочеться знайти не просто другу половинку, а по-справжньому максимально споріднену душу. Є певні ознаки, згідно з якими можна

18 серпня. Рекомендації для бізнесу:18 серпня. Рекомендації для бізнесу:

Рекомендується: – Не піддаватися тривожним і пригніченим настроям. – Чи не вступати в конфлікти, суперечки. – Керівникам не робити догану і вимагати підвищення ефективності роботи від персоналу. Краще провести інвентаризацію