fbpx

26 лютого. Рекомендації для бізнесу:

Перша половина дня досить складна. Друга дає можливість реалізувати будь-який свій план, але не зовсім стандартним чином. В цілому день не однозначний. Незважаючи на свою складність, він є основою для решти місяця за місячним календарем, тому можна побачити результати своїх зусиль, зроблених в першій частині місячного місяця. Можливі вдалі заходи і нові корисні знайомства.

Рекомендується
– Чи не робити нічого важливого.
– Починати прості справи, які не потребують надмірних зусиль.
– Займатися торгівлею.
– Звернути увагу на цікаві ідеї, це може стати в нагоді в подальшому.

Не рекомендується
– Займатися посилено роботою і бізнесом.
– Виявляти амбіції.
– Перекладати відповідальність на інших людей.
– Займатися фінансовими операціями.
– Вести важливі переговори.
– Піддаватися азарту.

Поїздки та подорожі
Вирушаючи в подорожі або відрядження в п’ятнадцяту місячну добу, слід враховувати, що не все може йти за планом, і не так, як ви припускаєте. У цей день підвищується ймовірність травм і сильних нервових перенапруг.

Related Post

10 лютого. Рекомендації для бізнесу:10 лютого. Рекомендації для бізнесу:

Це період, коли ми починаємо бачити, яке враження справляють наші дії, коли ще не все втрачено, і помилку можна виправити. Рекомендується – Продовжувати розпочаті справи. – Не піддаватися на провокації,

16 липня. Рекомендації для бізнесу:16 липня. Рекомендації для бізнесу:

Перша половина дня вважається несприятливою. В цей час хочеться лінуватися і не діяти. Друга ж, навпаки, сприяє вирішенню багатьох питань. Рекомендується: – Не вступати в спільну діяльність в першій половині

20 січня. Рекомендації для бізнесу:20 січня. Рекомендації для бізнесу:

День провокацій, потрібно побоюватися обману і спокус, ілюзій, бути скромним. За нові справи краще не братися. Для чистої людини цей день не страшний. Невідповідний час для будь-яких справ і починань.