27 січня віщий день – покаже вашу долю – прочитайте знаки, які отримаєте сьогодні!

 • від

27 СІЧНЯ 2022 – 25-Й МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ.

РИТУАЛИ ДЛЯ ІНТУЇЦІЇ 27 січня – 25-й місячний день. Його символ – мудра Черепаха. Він наповнений магією. Саме зараз ви можете відчути в собі екстрасенсорні здібності, дар ясновидіння, телепатії. Попрацювавши з енергією, ви можете знайти зачіпки подій у минулому, що впливають на сьогодення та майбутнє. Саме тоді, кілька років тому, можливо, було допущено помилку, через яку пішов цикл неприємностей.

ЯК ПРОПРАЦЮВАТИ ЕНЕРГІЮ ДНЯ?

У 25 місячний день відкриваються енергетичні потоки, які пов’язують нас з інформаційним полем планети. Кожна подія, кожна думка, що прийшла до нас із потойбічного світу, є знаковою. Не треба турбуватися, щоб у всьому потоці інформації розпізнати знаки долі. Живіть як живете.

Не відмовляйтеся від насущного та не стежте весь день за своїми відчуттями. Віщий сон нам допоможе побачити трав’яний настій, випитий на ніч. А для запуску ясновидіння – ванна із травами.

ЯК РОЗВИТИ ВМІННЯ ПРЕДБАЧИТИ

Аромати допомагають нам відкрити спроможність передбачення. Розчиніть аромат у воді, він задіяє потрібні рецептори та реакції мозку, «налаштувавши» його на потрібний нам лад. Потрібно вибрати потрібні аромати, тому що кожен впливає по-різному.

Нам потрібні ті, які здатні дещо загострити емоційне сприйняття навколишнього світу та погасити нашу свідомість. Таким чином, ми увійдемо в легкий транс, пропустивши на перший план підсвідомість. Для загострення інтуїції використовується велика кількість трав, але необхідно експериментувати та вибирати свої.

Наприклад: 

 • аніс
 • кориця
 • лаванда
 • лавр
 • кульбаба
 • льон
 • троянда
 • шафран
 • чебрець
 • полин
 • корінь фіалки

Можна створити свої рецепти з них. Шукайте свій аромат. Він повинен зробити вашу свідомість плавним та відчуженим.

Трави заливаються окропом і настоюють під кришкою 15 хвилин.

Потім подихайте цими ароматами, випийте кілька ковтків настойки. Повторюйте 4-5 разів на день. Щоб властивості не було втрачено, не зберігайте настойку більше трьох днів. Трави можна замінити ефірними оліями. Влийте в аромалампу аромат, що сподобався, або обмажте їм своє тіло, заздалегідь розбавивши соняшниковою олією.

ЯК ПОБАЧИТИ ВІЩИЙ СОН

Бажаєте побачити віщий сон? Зробіть собі ванну із сухих трав. Для цього 3 столові ложки суміші з пижма, апельсинової цедри, чебрецю, гвоздики та кориці покладіть у марлевий мішечок, зав’яжіть його і опустіть у теплу ванну хвилин на 20.

Суміш трав можна готувати заздалегідь і зберігати в герметичному контейнері. Приймати такі ванни рекомендується на 2, 6, 7, 12, 14, 25 та 27 місячний день.

У ці дні підвищується можливість відкриття у собі дару ясновидіння і здатність бачити віщі сни. У 25 місячний день нам дано можливість бачити знаки, що вказують на долю.

Нам потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу, звертати увагу на всі події, що відбуваються з нами. А можливо, на майбутнє вплине випадкова зустріч, на перший погляд, абсолютно безглузда. Якість отримання та сприйняття цих знаків долі здатні покращити аромати трав, настоянки та ванни.