fbpx

5 липня Улянин день. Можна випадково зустріти свою половинку! Найкращий день для зустрічі двох самотніх сердець. Талісмани, які позбавлять від самотності

5 липня шанують християнську мученицю Іуліанію. У народному календарі дата отримала назву Улянин день.

ЯКЩО ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД САМОТНОСТІ, ТО СЬОГОДНІ МОЖНА З ЦИМ ПОКІНЧИТИ

Два дні 4 і 5 липня вважалися парними – Ульянов і Улянин. У народі говорили, що 4 липня у полях шукає свою Уляну Улян, а вона тим часом біля річки походжає і в річковому дзеркалі себе розглядає.

Але на наступний день протягом 5 липня струшує Уляна з себе чаклунство і поспішає до свого Уляну.

Тому наші предки вважали 5 липня днем ​​зустрічей.

Кажуть, що сьогодні, як ніколи, подібне притягує подібне. У році це, мабуть, найкращий день для зустрічі двох самотніх сердець. Самотність – це звичайна справа у сучасному світі. Люди зайняті роботою, бізнесом, кар’єрою і їм ніколи вибудовувати відносини, заводити сім’ю.

Спочатку на це не звертають уваги, а коли по ночах з’являються сльози й дуже хочеться притулитися до сильного плеча, виявляється, що поїзд уже пішов. Але можна спробувати хоча б застрибнути в останній вагон.

ТАЛІСМАНИ, позбавляють самотності

Спробуйте залучити у своє життя любов за допомогою простих, але дієвих талісманів.

1. Камені: гірський кришталь, гранат, бірюза, аквамарин, авантюрин. Кам’яні талісмани здатні впоратися навіть з вінцем безшлюбності.

2. Сувенір або прикраса щасливої подружньої пари. Якщо у вас є хороші знайомі, які щасливі у шлюбі, або прикладом для наслідування служать ваші батьки, то попросіть у них якусь дрібницю в подарунок. Енергетика щастя передасться і вам, що незабаром приверне гідного чоловіка.

3. Китайський талісман «інь-янь». Його можна купити в будь-якій сувенірній крамниці. Він не тільки позбавляє від самотності, але і вносите у відносини гармонію.

КОРИСНІ ПОРАДИ

1. Щоб позбутися від самотності, важливо відкрити своє серце назустріч новим відносинам. Тобто спогади минулого невдалого досвіду і хворобливі образи потрібно відпустити, інакше вам довго доведеться чекати нові почуття.

2. Вибудовуючи нові відносини, трохи менше проявляйте самозакоханість. Не розказуйте тільки про себе, слухайте і свого обранця, заглиблюйтесь в його життя. В іншому випадку ви відштовхне від себе людину.

3. У пошуках нової любові не проводьте добу безперервно на сайтах знайомств в інтернеті. Не можуть соціальні мережі повністю замінити живе спілкування. Частіше виходьте з дому, вирушайте на виставки, в кіно, музеї, просто гуляти в парк.

4. Не будуйте у своїй свідомості картинку ідеального коханого. Створивши такий образ, ви будете шукати його в реальному житті, а «принци на білому коні» зустрічаються вкрай рідко.

5. Ніколи не заздріть щасливим парам. Це бридке відчуття заздрості стане перешкодою на вашому шляху до бажаної любові.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ НА 5 ЛИПНЯ 

Якщо 5 липня комарі літають роєм, значить, найближчими днями буде сонячна і ясна погода.

Дощ в Улянин день віщує багатий хлібний урожай.

You cannot copy content of this page