fbpx

6 липня – напередодні Івана Купала скажіть увечері ці слова і в ваше життя прийдуть щастя й удача

6 ЛИПНЯ – НАПЕРЕДОДНІ Івана Купали. СКАЖІТЬ УВЕЧЕРІ ЦІ СЛОВА – І У ВАШУ ЖИТТЯ ПРИЙДУТЬ ЩАСТЯ І УДАЧА!

У народному календарі слов’ян в ніч з 6 на 7 липня починалося дуже важливе свято – Івана Купала.

6 ЛИПНЯ – НІЧ НАПЕРЕДОДНІ Івана Купала

Як тільки на землю спускаються сутінки ввечері 6 липня, починається одна з найбільш містичних і загадкових ночей в році – Купання.

Жодне слов’янське свято не може зрівнятися з ним за кількістю обрядів і традицій. Наші предки вірили, що цієї ночі безліч чудес відбувається. Головними символами цієї ночі вважаються вогонь, вода і трави.

Сьогодні у них особлива магічна сила, вони можуть душу від гріхів очистити, а тіло оздоровити і омолодити. Всі жителі сіл в цьому святі брали участь. І старий, і малий повинен був до ритуалів підключатися. З особливою суворістю стежили, щоб кожна людина у купальського вогнища побувала.

Якщо хтось з жінок не приходив на свято, то їх на селі називали відьмами.

ОБРЯДИ І ТРАДИЦІЇ НАПЕРЕДОДНІ

Івана Купали в купальну ніч люди проводили не просто святкові ритуали, а цілий комплекс, що складається з збору рослин, плетіння вінків, хороводів, обрядових пісень і розпалювання багать. За традицією з вечора 6 липня в оселях наводили порядок і чистоту. Адже коли в будинку прибрано, можна всю ніч святкувати, а вдень 7 липня відсипатися і відпочивати від гулянь.

Потім в поля і луки відправлялися збирати трави, з них плели вінки й поясні перевези. Частину трав і квітів обов’язково залишали для прикраси будинку, готові віночки надягали на голову, а перевези на пояс поверх сарафанів і сорочок. З настанням півночі йшли купатися, до цього часу у водойму заходити було не можна, інакше русалки з водяним могли на глибоке дно затягнути.

Накупавшись, виходили на берег, розводили багаття і стрибали через нього. Вірили, що очищає міць води і вогню допоможе від негативу позбутися і наповнить тіло красою, здоров’ям, силами.

Хочете бути щасливими? Тоді не лягайте спати цієї ночі!

ДО СЕБЕ ЩАСТЯ І УДАЧУ НАПЕРЕДОДНІ Івана Купали

Є безліч ритуалів, які допомагають привернути в життя любов і щастя. Дівчатам цієї ночі треба взяти дві головки від ромашок, і кинути їх у водойму, загадавши своє ім’я на одну квіточку, і ім’я коханого на другу. Якщо ромашки в різні боки попливуть, то, на жаль, бути разом з цим хлопцем не судилося. А якщо поряд плавають, то можна готувати вінчальну сукню.

Напередодні Івана Купали (6 липня) ви можете заговорити себе на щастя й удачу.

Для цього треба зайти в річку або озеро і, бризкаючи на себе водою, читати такі слова:

Перше дерево- Ільїн, Друге дерево – купоре. Третє – вдаване. Господу Богу покірне. Так щоб Щастя підкорилося мені. Божій рабі (ім’я). Під деревом удаваним. Господу Богу покірним, сиза папороть росте. Під тією сизою папороттю Велике щастя живе. Воно росте, воно підростає. До мого тіла білого припадає. Хто Іванов змову знає, Дев’ять разів під Іванова день читає, До того, як ця вода, Щастя й удача прилипають. Слова свої закриваю, Справи свої замикаю. Ключ, замок, язик. Амінь. Амінь. Амінь.

Ще один спосіб.

Слід напередодні Івана Купала, піти в поле розпалити багаття, при собі мати жменю гірчиці (насіння), перша дія це очищення від негативу, слід перестрибнути через багаття 7 разів, тільки ні туди сюди, а в одну сторону.

Потім берете гірчицю в долоньки й вимовляєте: Іван Купала, до тебе звертаюся, і відкуповуватися. Від частки горючої, відрікаюся від долі кипучої, від лихих людей, від чорних очей, від чаклунів, червоних дівчат, від жебрацької долі.

Благослови хлібом сіллю. Зокрема забий соболями, м’якими килимами, златом, сріблом, тільки багатим добром. Нехай буде так!

Читати 7 разів, потім кинути в багаття і йти ні озираючись.

Під час всіх ритуалів можна вимовляти спеціальні замовляння. Але, чесно кажучи, це необов’язково. Головне – просити сили про допомогу щиро, з вірою і любов’ю в душі. І все у вас обов’язково вийде!

You cannot copy content of this page