fbpx

7 правил фен-шуй для залучення грошей

7 правил фен-шуй для залучення грошей

Якщо ви хочете розбагатіти, для початку потрібно дізнатися про 7 правилах фен-шуй.

Дотримуючись їх, ви зможете наповнити своє життя достатком, стати успішніше і залучити гроші.

Вчення фен-шуй може змінити будь-яку сферу нашого життя до невпізнання. Фахівці впевнені, що більшість фінансових проблем виникає через енергетичних причин злиднів, з якими якраз допомагає боротися фен-шуй.

7 основних правил допоможуть вам підвищити успішність і налаштуватися на потрібні енергетичні потоки. Слід правильно організувати свій будинок, тоді матеріальний достаток не змусить себе довго чекати.

1 правило: чистота – запорука багатства

Будинок – це ваша фортеця: саме тут ви прокидаєтеся і зустрічаєте новий день, тут же рятуєтеся від напастей і негараздів. Саме будинок наповнює вас силою для досягнення успіху, тому важливо подбати про те, щоб в ньому панували чистота і порядок.

Необхідно стежити за тим, щоб удома не накопичувався сміття (воно стопорить рух енергій), вчасно витирати пил (вона накопичує негатив), викидати старі речі (вони заважають набуттю нових).

Чим чистіше і вільніше буде ваш будинок, тим швидше в ньому оселиться процвітання.

2 правило: правильний гаманець – до багатства

Гаманець – це свого роду будинок для ваших грошей. І саме він є вмістилищем грошової енергії. Необхідно стежити за станом гаманця. Ні в якому разі не зберігайте гроші в старому, рваному і пошарпаному гаманці.

Бажано придбати новий гаманець, і саме такий, який сподобається вам. Найкраще складати в нього купюри акуратно, щоб послати знак Всесвіту, що ви дбаєте про гроші. Тоді він буде давати вам ще більше прибутку.

Дрібницю і паперові купюри слід зберігати в різних відділах гаманця, а ось чеки та інші зайві записки туди укладати не варто.

Періодично наводите порядок у своєму гаманці і дбайте про те, щоб окрім грошей, банківських карт і грошових талісманів там більше нічого не лежало.

Щоб в житті завжди був достаток, при покупці нового гаманця покладіть туди нерозмінну монету, яка допоможе залучити ще більше грошей і не дозволить вам залишитися в скрутному фінансовому становищі.

3 правило: знайдіть в будинку зону процвітання

Згідно з фен-шуй, кожне місце в будинку має особливу енергетику. Перебуваючи у себе в квартирі, можна помітити, що в певному місці відбувається якийсь збій, наприклад, може різко змінюватися настрій, або просто відчувається негативна енергетика.

Все це вказує на те, що у вашому будинку якісь речі поставлені неправильно і не на ті місця.

За фінансову сферу відповідає певний сектор в будинку, який можна визначити, вставши спиною до вхідних дверей. Найдальша сторона квартири, яка знаходиться по ліву руку, і є та сама зона, яка відповідає за фінансовий добробут.

В цьому місці необхідно підтримувати особливий порядок, ні в якому разі його НЕ захаращувати і по можливості не ставити туди меблі. В іншому випадку енергетика, яка відповідає за процвітання вашого будинку, буде порушена.

Найкраще облагородити це місце, поставити туди квіти і різні фігурки, які притягують багатство.

Якщо з якихось причин зону багатства розчистити не вдається, то можна повісити на зовнішній стороні вхідних дверей дзеркало, яке допоможе усунути негативний вплив.

4 правило: вода – джерело грошової енергії

Згідно з ученням фен-шуй, вода є джерелом життя, і до неї слід ставитися з особливою ощадливістю. Вона втілює багатство, процвітання і достаток, з цієї причини необхідно стежити, як вода витрачається, і не витрачати її без користі.

Те, як ви ставитеся до води, показує ваше ставлення до грошей. Чим більше ви будете цінувати воду, тим більше в ваш будинок буде надходити грошей. Слідкуйте за тим, щоб ніде в будинку не капала вода, щоб труби були цілі, а крани не протікали.

5 правило: акваріум з рибками – шлях до багатства

Акваріумні рибки в фен-шуй вважаються символом грошей. У тому місці, де стоїть акваріум, сконцентрована особлива грошова енергетика, яка притягує до будинку велику кількість грошей. Але у всьому є свої правила, тому, перш ніж заводити акваріум, необхідно з ними ознайомитися.

По-перше, акваріум повинен бути адекватних розмірів і вписуватися в інтер’єр кімнати. Необхідно вибрати для нього таке місце, де він простоїть довгий час, адже, згідно з фен-шуй, краще не змінювати його місце розташування, щоб не порушити енергію Ци.

Не купуйте акваріум дуже великого розміру, так як це, навпаки, може погіршити ваше фінансове становище.

По-друге, краще поставити акваріум там, де зосереджена енергетика процвітання по фен-шуй, або хоча б максимально близько до цього місця.

По-третє, в акваріум необхідно помістити непарну кількість рибок і, зрозуміло, стежити за їх станом і за чистотою акваріума.

6 правило: придбайте жабу-талісман

У фен-шуй існують певні талісмани, що притягають багатство. До них відноситься золота жаба з трьома лапами, яка повинна бути в кожному домі для збільшення матеріального достатку.

Перед придбанням такого талісмана упевніться, що у жаби в роті є монетка. В іншому випадку це буде проста статуетка, що не притягне до вас багатство і процвітання.

Також постарайтеся знайти фігурку, забарвлену в золотий або бронзовий колір, адже саме такі статуетки збільшують дохід і залучають гроші в будинок.

7 правило: позитивний настрій

За фен-шуй дуже важливо перебувати в гарному настрої і думати про гроші тільки в позитивному ключі, інакше не вийде залучити фінанси в повній мірі.

Навіть якщо в даний період життя ви володієте не надто великою кількістю грошей, не варто впадати у відчай і думати про те, наскільки у вашому житті їх мало.

Краще думайте, що незабаром фінанси збільшаться, і ви зможете дозволити собі набагато більше, ніж маєте зараз.

Завжди пам’ятайте, що Всесвіт рясний. Ніколи не сваріть Всесвіт за те, що у вас мало грошей. Не варто взагалі думати, що їх мало. Навчіться бути вдячними за те, що маєте, і тоді Всесвіт винагородить вас великим.

Всі ці правила фен-шуй по залученню грошей допоможуть не тільки поліпшити матеріальне становище, а й змінити життя на краще, а також почати мислити в позитивному ключі. Завжди пам’ятайте про те, що якщо в житті щось йде не так, це легко можна виправити.

You cannot copy content of this page