fbpx

Чому дружині не можна стригти чоловіка: прикмети

Чому дружині не можна стригти чоловіка: прикмети

Вважається, що дружині не можна підстригати чоловіка самостійно, щоб не порушити гармонію у відносинах. Так це чи ні, підкажуть народні прикмети.

Згідно з повір’ям, стрижка волосся є таємним таїнством, адже волосся людей володіють силою, здатною захистити від негараздів і допомогти впоратися з труднощами. Існує безліч прикмет про волосся, і експерти пропонують розібратися з головною: чи можна жінці стригти волосся коханого чоловіка.

Чоловічі стрижки в більшості своїй набагато простіше, ніж жіночі, тому багато дружин самостійно підстригають своїх обранців машинками або ножицями буквально за кілька хвилин.

Незважаючи на гадану простоту, багато жінок відзначають, що після таких маніпуляцій у відносинах настає період скандалів і образ, коли чоловіки перестають приділяти належну увагу обраницям.

Про те, що дружині не можна стригти чоловіка, говорять і народні повір’я.

У народі вважалося поганим знаком стригти чоловіка: прикмета свідчить, що він почне забувати потрібну інформацію і втратить заробіток.

За прикметами, дружина, яка стриже чоловіка, змушує його забути дорогу до будинку і позбавляє себе подружньої вірності.

Ще одне повір’я говорить, що жінка, коли підстригає чоловіка, позбавляє його життєвих сил. Після такої стрижки він стає безпорадним перед навколишнім світом, легко піддається маніпуляціям і більше не здатний захищати свою сім’ю, та й себе самого, від заздрісників і недоброзичливців.

Чоловіча стрижка – не справа рук для дружини, якщо вона не хоче, щоб між подружжям утворилося провалля нерозуміння. Вважається, що стрижка руками жінки може викликати у чоловіка напади ревнощів.

Одна з прикмет говорить, що дружина, постійно стригуча свого чоловіка, ризикує через кілька років залишитися вдовою.

За переказами, жінка, стригуча свого чоловіка, здатна викликати на нього хвороби і послабити біополе. Тим, хто помічає такі неприємні симптоми, найкраще відмовитися від самостійної стрижки і відправити чоловіка в руки перукаря.

Є і позитивні прикмети, в які вірять природжені оптимісти.

Вважається, що стрижка чоловіка принесе дохід і процвітання сім’ї, якщо обоє з подружжя під час процедури знаходяться в піднесеному настрої.

Жінка в цей час може думати про зміцнення почуттів, а волосся залишити собі для того, щоб щастя збереглося в сім’ї.

You cannot copy content of this page