fbpx

Чому небезпечно довго стояти на порозі? Народна прикмета, яку важливо знати

Є прикмета, яка говорить, що не можна стояти на порозі і тим більше сидіти на ньому. З нею можна зіткнутися в багатьох країнах світу. Двері прийнято вважати бар’єром між декількома різними просторами, які захищають будинок від негативу, здатного проникнути з вулиці.

Поріг пов’язує благополуччя і енергетику житлового приміщення. Існує багато причин, по яких не рекомендується стояти на порозі.

ПОРІГ – ЩО СИМВОЛІЗУЄ

Поріг – це частина будинку, з якої пов’язана велика кількість прикмет. В першу чергу це межа між різними світами – житлом, вулицею. Езотерики впевнені, що перебування між двома світами здатне негативно позначитися на енергетиці. Саме тому жінкам, особливо вагітним, за старих часів заборонялося сидіти на порозі або ганку будинку.

У давнину вірили, що під порогом живе домовик і хранителі будинку, сімейного вогнища.

ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ, ЯКЩО ПОРУШИТИ ЗАБОРОНУ

Якщо порушити заборону спеціально або через незнання, то можна накликати на себе неприємності і розбалансувати енергію будинку. Оскільки з давніх часів вважається, що поріг – це межа між світом мертвих і живих, то тривале перебування на ньому здатне запустити злих духів в житло.

Так само не рекомендується вітатися через поріг. В результаті таких дій можна запустити в будинок нечисту силу. Подібне призведе до сварок, проблем.

Ще одна погана прикмета – розмовляти через двері. Після такого діалогу між людьми може з’явитися недовіра. Найкраще зайти в приміщення або поговорити на вулиці.

НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ ПОГАНИХ НАСЛІДКІВ

Якщо з якихось причин ви встали на поріг або сіли, то негативні наслідки можна нейтралізувати: Покладіть під поріг монету – це дозволить поліпшити фінансовий стан.

Хочете позбутися від небажаних гостей – киньте їм услід через двері заговорену сіль.

Залишаючи будинок, переступати поріг правою ногою. Щоб день був вдалим, перед виходом потримаєте за кут стола і кілька разів постукайте по одвірку.

У різних народів дана прикмета має різні толкування. Причиною цьому – різні традиції, звичаї.

You cannot copy content of this page