fbpx

Чому нігті потрібно стригти тільки по вівторках і четвергах? Народна прикмета – важлива для всіх!

НАРОДНА ПРИКМЕТА – ВАЖЛИВА ДЛЯ ВСІХ!

Наші предки завжди вважали, що відокремлені від людини частини тіла назавжди залишаються воротами до його душі. Сучасна наука довела, що по волосинці, нігтю, біологічних рідинах можна встановити особу людини. Езотерики кажуть про енергетичний заряд організму. Багато з нас, роблячи манікюр, не замислюються, чому нігті потрібно стригти по вівторках і четвергах, як свідчить маловідома народна прикмета.

ГІГІЄНА І НЕВИДИМИЙ СВІТ

Астрологи, відуни та інші фахівці в області тонких матерій давно зрозуміли, що неправильна гігієна впливає в гіршу сторону на життєдіяльність людського організму. Вони з’ясували це ще до того, як вчені відкрили бактерії, віруси і інші мікроорганізми, які можна побачити в мікроскоп. Тепер ми точно знаємо, що ці невидимі оку створіння впливають на наше життя і смерть.

Тому не варто дивуватися, що офіційна наука поки мовчить про те, в який день потрібно остригати нігті, а езотерики давно знають відповідь на подібні питання. Так чому нігті потрібно стригти по вівторках і четвергах?

ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ для нігтів

Спостереження протягом десятиліть люди з’ясували цікаву закономірність між днями тижня і маніпуляціями на нігтьову пластини.

Що відбувається, якщо займатися манікюром в певний день?

Понеділок

Допоможе зняти злість, смуток, тугу і інші негативні почуття. Але тут є і зворотна сторона: можна стати занадто безтурботним і не помітити, що насуваються неприємності.

Вівторок

Допоможе позбутися гінекологічних, урологічних, нефротичних захворювань і частого головного болю. Манікюр у вівторок збільшує здатності швидко і адекватно реагувати в екстремальних ситуаціях, допомагає протистояти проблемам.

Середа

Якщо зайнятися нігтями в середу, то варто чекати отримання звістки. Добре, якщо новина радісна, але так буває далеко не завжди, тому краще не ризикувати і відкласти процедуру на наступний день.

Четвер

Якщо у вас в планах просунутися по кар’єрних сходах, заробити багато грошей або прославитися – займайтеся красою нігтів кожен раз в чистий четвер. І що дуже важливо – в усі наступні в році четверги. Тоді вас обов’язково чекає успіх у вашій улюбленій сфері діяльності.

П’ятниця

Займаючись нігтиками по п’ятницях, можна придбати красу, але залучити безліч скорбот. Одночасно трапиться збій в одному з біологічних процесів, що протікають в організмі, розвинеться хвороба. В цей день до нігтів краще не торкатися ножицями або іншими манікюрними інструментами, щоб зберегти здоров’я.

Субота

Цей день традиційно використовується для відвідування лазні і гігієнічних маніпуляцій. Робити все це в суботу можна, миття та стрижка не викличе негативу з боку вищих сил, але ніяких особливих переваг суботній манікюр не принесе.

Неділя

Строго заборонено займатися миттям або нігтями. Хто не дотримується цього правила – від нього відвернеться ангел-хранитель. Завжди важливо стежити за станом нігтів, але одночасно можна за допомогою цієї невигадливій процедури позитивно вплинути на свою карму.

Максимально відповідні для цього дні за іронією долі збігаються з відомими на всі країни рибними днями: вівторком і четвергом.

You cannot copy content of this page