Це потрібно знати про найсильніші енергетичні дні у 2022 році

  • від

Вважається, що астрологія впливає всі сфери життя. Є сприятливі та несприятливі дні для початку нових справ. Місячний календар допоможе дізнатися, коли у 2022 році найсильніші енергетичні дні. Так буде простіше спланувати найважливіші події: весілля, відвідування лікаря, початок бізнесу.

Сильні енергетичні дні у 2022 році

Для ухвалення важливих рішень підходить 26 січня та 27 січня 2022 року. Вдасться сконцентруватися на проблемі, відрізнити важливе від малозначущого. Можна сміливо розробляти нові бізнес-проекти. Не варто поспішати, секрет успіху – м’якість та неквапливість.

Вдалі дні у лютому 2022 року – 1 та 17 числа. Це ідеальний час для проведення різноманітних зборів, конференцій та майстер-класів. Рекомендується приділити час творчої чи розумової діяльності. Нові знання стануть у нагоді найближчим часом. У ці дні краще виключити негатив, злість та заздрість.

Сприятливі дні у березні 2022 року – 3,8 та 23 числа. У цей час можна проводити великі фінансові угоди та операції. При високому рівні уважності та відповідальності успіх не забариться. Поруч будуть близькі та рідні люди, вони завжди прийдуть на допомогу у потрібний час.

Сильні енергетичні дні у квітні 2022 року – 6 та 7 числа. У багатьох людей у ​​цей день загостриться інтуїція, відкриються здібності. У ці дні вдасться легко порозумітися з оточуючими, завести корисні знайомства. Саме час укласти вигідну фінансову угоду.

Для початку нових справ у травні 2022 року підходить 10 та 17 число. На людей, які займуться активною діяльністю, чекає великий успіх. Питання вирішуватимуться легко, практично самі собою. Також це підходящі дні для початку спортом, енергія швидко та легко відновиться.

16 червня 2022 – ідеальний день для важливих подій. Це може бути весілля, мандрівка, операція. Завдяки позитивній енергії вдасться вирішити питання в особистій та діловій галузі. Прекрасний період спробувати щось нове.

Сприятливі дні у 2022 році

У липні 2022 року буде кілька сильних енергетичних днів – 5, 13 та 23 числа. Завдяки наполегливості та старанням вдасться укласти вигідну фінансову угоду. Спостерігатиметься посилення розумових здібностей. Але не варто забувати про вечерю, смачна вечеря та гаряча ванна стануть чудовим завершенням дня.

Сприятливі дні у серпні 2022 року – 18 та 24 числа. Можна сміливо планувати поїздки та подорожі. Більшість часу рекомендується приділити відпочинку, щоб відновити енергію. Вона стане в нагоді для реалізації задуманих планів.

У вересні 2022 року рекомендується звернути увагу на наступні дні – 1, 7 та 28 числа. У цей період покращиться концентрація та інтелектуальна діяльність. Можна сміливо братися за нові проекти. Також цей час підходить для подорожей усією сім’єю.

Жовтень 2022 року буде багатий на сильні енергетичні дні – 1, 11, 22 та 26 числа. Будь-яка фінансова діяльність дасть великі плоди. Будуть успішні операції із нерухомістю. Увечері рекомендується приділити час вирішення старих проблем.

Вдалі дні у листопаді 2022 року – 22 та 24 числа. Це гарний час для вирішення правових питань. Відрядження будуть вдалими та без поганих пригод. Варто попрацювати зі своєю агресією, її подолання допоможе у нових починаннях.

У грудні 2022 року будуть вдалими наступні дні – 6, 14 та 15 числа. У цей час вдасться зміцнити своє становище в очах оточуючих. Енергія битиме ключем, тому не варто втрачати можливості, настав час братися за нові бізнес-проекти.