fbpx

“Грошові” жіночі імена, які залучують богатство

Грошові» жіночі імена, які приваблюють багатство

Ім’я для людини є найсильнішим талісманом удачі. Експерти в галузі біоенергетики та нумерології розповіли про те, які жіночі імена є найгрошовішими. Це допоможе вам дізнатися про себе щось нове або підібрати правильне ім’я дитині.

Жінці важливо бути не тільки красивою та привабливою, але ще й самодостатньою. У цьому їй допоможе ім’я. Дуже важливо правильно вибрати його, якщо йдеться про вашу доньку. Гроші дуже важливі, тому грошове ім’я буде гарантом щастя та стабільності вашого чада.

Налаштуйте свою підсвідомість на зцілення та благополуччя

Безкоштовний онлайн марафон для жінок, які бажають покращити здоров’я та бути в ресурсі
Дізнатися більше

Імена з літерами “Д”, “Б”, “У”

Тут все досить просто та зрозуміло. “Д” – гроші, “Б” – багатство, “У” – успіх. Чим більше даних букв у імені жінки, тим вище її фінансовий успіх. Добре, коли ім’я починається однією з цих літер — Уляна, Дар’я, Божена.
Одне з найкращих імен для фінансового успіху — Надія. У ньому одразу дві літери «Д». Те саме стосується імені Аделаїда.
Нумерологічний розрахунок для імен фінансового успіху

У нумерології є три числа з найкращою фінансовою аурою — 6, 7 і 8. шістка символізує творчий початок, Сімка — великий успіх у всіх сферах, але особняком стоїть число 8, яке уособлює матеріальний початок, гроші, успіх. Складіть усі цифри, що відповідають кожній літері жіночого імені, щоб дізнатися, яке число йому допомагає. Перевести літери на цифри можна за допомогою спеціальної таблиці:

Наприклад, ваше ім’я Алла, або вам хочеться так назвати дівчинку. Літері «А» відповідає число 1, а літері «Л» — 4. Отримуємо: 1+4+4+1=10. 1+0=1. Одиниця означає, що це ім’я має не найкращу фінансову ауру.

Інший приклад – Лідія. Літери імені відповідають цифри 4, 1, 5, 1, 6. Складаємо їх разом і отримуємо 17. 1+7=8. Вісімка — кількість грошей та фінансового успіху. Значить, що це ім’я принесе своїй володарці багато успіхів у роботі та бізнесі.

Інші грошові імена

Дуже важливо при виборі імені враховувати його сенс. У цьому плані вам варто звернути увагу на такі імена, як Злата, яке само собою натякає на золото – дорогоцінний метал, що втілює багатство і успіх.

Сюди ж можна внести такі імена як Карина (дорога), Ганна (благодатна, добра), Маргарита (перлинна), Євпраксія (процвітаюча). Дуже багато зарубіжних імен, що символізують багатство: Одела, Міра, Ядвіга, Едвіна.

Успіх у грошовій сфері – це не все. Також важливо пам’ятати про те, що всім нам потрібно мати можливість захищатися від біди та напастей.

You cannot copy content of this page