fbpx

Магнітні бурі у квітні 2022 року

Магнітні бурі є великою небезпекою для метеочутливих людей. На щастя, вчені навчилися досить точно передбачати їхню появу в найближчому майбутньому. Настав час дізнатися, чи будуть бурі у цьому квітні.

Початок квітня – початок проблем

Другу половину місяця проаналізувати на можливу появу магнітних бур не вийде максимально точно, оскільки прогноз складається заздалегідь. Натомість вдасться проаналізувати перші дні місяця. Згідно з прогнозами, 1 і 2 квітня очікується різке підвищення магнітної активності, викликаної потужним, але короткочасним спалахом на Сонці.

У перші дні квітня на нас чекає магнітна буря першого рівня. Проблема цього спалаху буде в тому, що він виявиться дуже різким. Це може вдарити наше з вами здоров’я, причому не виключено, що під ударом виявляться не тільки метеочутливі люди.

Як обійти стороною проблеми зі здоров’ям на початку квітня

Найголовніша порада стосується тих, хто любить вигадувати помилкові симптоми та хвороби. Намагайтеся позбавлятися недовірливості. Звичайно, тіло може зреагувати на магнітну активність, але ця реакція може бути не такою, як у всіх. Вчені досі точно не можуть відповісти на питання, як і чому обурення геомагнітного поля впливає на наше здоров’я.

Перше, що треба робити, — це не реагувати бурхливо на такі новини. Приймайте їх до уваги, але не накручуйте себе. Якщо почати переживати, то проблеми виникнуть і без бурі.

Якщо ж ви хворієте або у вас ослаблений імунітет, вам варто бути обережнішими і не перевтомлюватися. Те саме стосується всіх тих, для кого 1 і 2 квітня стануть стресовими днями. Якщо ви будете виснажені фізично та емоційно, ймовірність того, що ваш організм може дати збій, підвищиться.

  • Залишайтеся оптимістами, щоби зберегти здоров’я. Будьте життєрадісні, щоб просто не помітити підвищення активності Сонця.
    Якщо ви повністю впевнені у своїй вразливості, намагайтеся дотримуватися найпростіших рекомендацій і правил:
  • утримуйтеся від вживання міцних напоїв та переїдання. Уникайте вживання в їжу жирної, гострої та солоної їжі. Помірність – ваш найкращий друг;більше пийте чистої води. Можна також пити зелений чай, соки, компоти. Головне – не налягати на каву. Це головний ворог доброго самопочуття 1 та 2 квітня;
  • не сидіть під замком. Намагайтеся вибиратися частіше на вулицю. На свіжому повітрі буде простіше впоратися із тривожними думками. Тяжкі фізичні навантаження краще перенести на інші дні. Корисними будуть прогулянки, нетривалі поїздки велосипедом, походи в басейн.

You cannot copy content of this page