fbpx
Перейти до вмісту

Медитація для достатку: щоб залучити у своє життя гроші читайте цю медитацію

  • від

Матеріальний добробут не визначається ступенем старанності і кількістю робочих годин на тиждень. Багатство любить тих, хто готовий його прийняти. І змови на гроші допоможуть кожному стати тією самою людиною – живіть в достатку і дозволяєйте собі будь-який каприз.

Щоб залучити гроші у своє життя, сядьте зручніше, візьміть в руки велику грошову купюру, покрутіть, розглядаючи з усіх боків. Придивіться до кожної деталі, на яку раніше не звертали увагу. Спробуйте запам’ятати будь-яку дрібницю в зображенні на грошовій купюрі.

Тепер закрийте очі й постарайтеся детально згадати з усіх боків банкноти. Потім знову відкрийте очі і погляньте на купюру. Чи не упустили ви будь-якої деталі? Повторюйте цю вправу до тих пір, поки досконально не запам’ятаєте зовнішній вигляд грошей.

Після цього знову закрийте очі й подумки уявіть, що сума таких купюр у ваших руках зростає. Нехай вони прибувають по одній, кожну з них ви розглядаєте, дбайливо додаючи до першої, реальною в ваших руках. При цьому, як мантру, можете читати про себе або вголос слова:

«Гроші люблю, зберігаю, мене любіть, зберігайте».

Якщо ж це вас відволікає, то можете не вимовляти ніяких слів.

Подумки збільшуйте число купюр у ваших руках до тих пір, поки не втомитеся. Повторюйте цю медитацію щодня, поступово збільшуючи кількість банкнот. Медитувати бажано за допомогою однієї та тієї ж купюри.