fbpx
Цей день Прикмети Місячний календар фарбування волосся на листопад 2021 року

Місячний календар фарбування волосся на листопад 2021 року

Місячний календар фарбування волосся на листопад 2021 року

Фарбування волосся в останній місяць осені допоможе зберегти гарний настрій і налаштуватися на успіх. Рекомендації астрологів будуть корисні тим, хто хоче виглядати чудово і піклуватися про своїх локони.

Зміна кольору волосся – відповідальна справа, довіряти яку потрібно лише професіоналам. Правильно підібрані відтінки і щадні барвники вбережуть волосся і збережуть позитивний настрій на довгий час.

Експерти рекомендують вибирати позитивні по енергетиці дні, щоб після зміни іміджу не засмучуватися, бачачи своє відображення в дзеркалі.

1 листопада: Понеділок спадний Місяць проведе в Знаку Діви. У цей день зміна кольору волосся на більш темний вбереже від конфліктів і сварок, а також допоможе стати невидимими для проблем. Фарбування варто приурочити до ранкових годин, щоб привернути удачу.

2, 3 листопада: ці дні Місяць проведе в сузір’ї Терезів. Енергетика цього союзу підходить для фарбування. Світлі відтінки допоможуть зосередитися на фінансовій сфері життя і залучити благополуччя.

4, 5 листопада: Місяць переходить в сузір’я Скорпіона, і 5 числа пройде Молодик. Енергетика цих днів не підходить для експериментів. Фарбування волосся може спровокувати низку невдач, а локони після процедур будуть тьмяними і ламкими.

6, 7 листопада: початок зростання Місяця припадає на сузір’я Стрільця. Незначна зміна відтінку 6 числа буде доречною для тих, хто хоче залучити удачу, а 7 листопада фарбування волосся буде недоречним.

8, 9 листопада: зростання Місяця триває в сузір’ї Козерога. Ці дні будуть нейтральними по енергетиці, а значить, фарбування волосся пройде без проблем. Астрологи рекомендують утриматися від сміливих експериментів, які можуть швидко розподобатися, і віддати перевагу натуральним відтінкам.

10, 11 листопада: Місяць набирається сил у Водолії. Фарбувати волосся астрологи рекомендують 11 листопада, щоб залучити в життя любов і взаімопоніманіе.

10 числа замість фарбування краще зробити живильні маски, які підтримують локони в прекрасному стані.

12, 13 і 14 листопада: три дня Місяць проведе в сузір’ї Риб, і цей час невдалий для зміни іміджу. Новий колір волосся буде впливати на енергетику, позбавляючи удачі і послаблюючи біополе. У цей період астрологи рекомендують доглядати за волоссям за допомогою настоїв трав, що зміцнюють коріння і запобігають ламкість.

15, 16 листопада: Місяць в Овні – не найкращий час для експериментів. Тим, хто хоче набути впевненості і дати відсіч кривдникам, астрологи рекомендують фарбувати локони в темні відтінки. Позбутися від гніту маніпуляторів буде простіше, якщо зробити мелірування.

17, 18 і 19 листопада: Місяць переміщується в Знак Тельця. Це час підходить для фарбування, проте в день повного місяця 19 листопада фарбувати волосся – до збитків. В інший час немає заборон і обмежень.

20, 21 листопада: Місяць починає спадати, переміщаючись в Знак Рака. Енергетика цих днів нестабільна, і для того, щоб не псувати собі настрій, фарбування волосся варто замінити доглядом салонних процедур.

22, 23 і 24 листопада: старіючий Місяць переходить в сузір’я Лева. Цей період також не підходить для зміни іміджу. Вплив сузір’я викликає агресію, яку важливо стримувати, щоб не накликати на себе проблем.

25, 26 листопада: Місяць в Діві – час для походу до стиліста. Новий відтінок протримається довго і не тільки стане запорукою гарного настрою, а й підніме самооцінку. Астрологи рекомендує вибирати колір волосся по Знаку Зодіаку для залучення процвітання.

27, 28 листопада: Місяць продовжує старіти, переміщаючись в Знак Терезів. Фарбування локонів в ці дні буде доречним. Тим, хто хоче змінити імідж, варто вибрати натуральні світлі відтінки, завдяки яким буде простіше зберігати оптимістичний настрій.

29, 30 листопада: останні дні листопада старіючий Місяць проведе в Скорпіоні. У ці дні фарбувати волосся не варто, однак можна підфарбувати відростаюче коріння, щоб зачіска виглядала охайно і не викликала роздратування.

Related Post

28 вересня. Рекомендації для бізнесу:28 вересня. Рекомендації для бізнесу:

Рекомендується – Здійснювати планомірну підготовку до будь-якої справи. – Діяти рішуче, в бізнесі або на роботі. – Займатися невеликими грошовими питаннями. – Втілювати задумане. – Укладати контракти, вступати в нову

28 січня. Рекомендації для бізнесу:28 січня. Рекомендації для бізнесу:

Корисно все очищати, прибирати, здійснювати ритуальне обмивання. Спілкуватися зі своїм Ангелом Хранителем. Рекомендується – Відпочивати від активних дій в попередні дні. – Завершувати маленькі справи, недороблені в 15-е місячна доба.