fbpx
Перейти до вмісту

Найщасливіші дні лютого 2022 року: все вийде у знаків зодіаку

  • від

Астролог назвала найсильніші дні лютого. Цього місяця чарівних днів достатньо. Вибирайте, який вам підходить та користуйтеся!

3 ЛЮТОГО 4-й місячний день.

Його символом є дерево пізнання. Багато хто сьогодні набуде довгоочікуваної душевної рівноваги. Ви багато спілкуватиметеся, можуть з’явитися нові знайомі. Цей день є сприятливим для комерційних угод. Шанси отримати прибуток у ризикованих підприємствах збільшаться. У цей день Меркурій перебуватиме у поєднанні з Білим Місяцем, а Уран, Марс та Юпітер сформують конфігурацію удачі.

Цей час чудово підходить для того, щоб закладати нові цикли та проводити ритуали. У цьому допоможе Юпітер, який в астрології символізує успіх і багатьом принесе дари від долі.

20 ЛЮТОГО 20-й місячний день.

Дуже сильний день коли виходить абсолютно все. Успішними та вдалими будуть будь-які справи, розпочаті цього дня. Гарний час для знайомств, романтичних побачень та зустрічей. Це ідеальний день, щоб поговорити один про одного та свої плани на майбутнє. Про проблеми на роботі, побутові питання та фінансову скруту зараз краще не згадувати. У цей час ви зможете піти на компроміс, навіть якщо вам це важко зробити. У багатьох з’явиться можливість знайти порозуміння з коханою людиною. Місяць у Терезах, зробить гармонійний аспект до Сатурна.

Це посилить ваші наміри та бажання досягти ваших цілей. Венера в цей час буде в обіймах Марса в Козерозі. Вона утворює з Нептуном гармонійний планетарний зв’язок. Тому цей день ідеально підійде для того, щоби скласти карту бажань, спланувати майбутнє і зробити перший крок назустріч новим досягненням.

Цього дня можна проводити ритуали на залучення кохання, матеріалізації бажань та втілення мрій. День також хороший для того, щоб просунутися кар’єрними сходами, досягти успіху у професійній реалізації.

24 ЛЮТОГО 24-й місячний день.

Один із найсильніших днів у лютому. Це час для пробудження та змін на краще. Ви можете відчути великий приплив вітальної енергії цього дня. На багатьох чекають цікаві відкриття та інсайти. Це сприятливий час для того, щоб подбати про своє здоров’я, зайнятися саморозвитком та духовними практиками.

Цього дня вдасться впоратися із різними захворюваннями. Також він ідеально підходить для зачаття. Фізичний потенціал 24 лютого особливо сильний. Це чудовий час для романтичних побачень, обговорення та реалізації планів. Ви багато задоволення отримаєте, якщо проведете цей день у родинному колі, з близькими людьми.

Сьогодні всі будуть щедрі на прояви кохання та ніжності. Венера у секстилі з Нептуном подарує багато романтики. Цей день підходить для того, щоб розпочинати нові справи. Вони принесуть успіх та удачу. Зараз ви можете знайти золоту жилу, закласти фундамент для майбутнього добробуту. Це час для активних дій. Вдалий день для того, щоб проявити себе на роботі та в бізнесі. Зараз усі справи будуть успішними. Якщо виникнуть якісь проблеми, то вирішаться у процесі.

Цього дня ви можете справитися з будь-яким завданням. Інтуїція посилиться, оскільки Місяць у Стрільці буде у гармонійних аспектах з Хіроном та Меркурієм. У цей день також можна скласти карту бажань та продумати стратегічний план на майбутнє. Переважно, щоб це було одне заповітне бажання. Зараз слушний час для того, щоб записатися на нове навчання або запланувати подорож.