fbpx
Перейти до вмісту

Найвірніші прикмети про швидке багатство: що є в цьому списку

Найвірніші прикмети про швидке багатство

Всі ми чекаємо того самого моменту, коли гроші і успіх прийдуть в наше життя. Намагайтеся стежити за описаними далі прикметами, які явно вказують на те, що фінансовий успіх вже не за горами.

Настав час дізнатися про прикмети, стежити за якими досить просто.

Прикмети з Місяцем

Молодик – дуже важливий в енергетичному плані день. Якщо ви отримали в цей день зарплату або плату за виконану роботу, значить, в недалекому майбутньому вас чекає ще більший фінансовий приріст. Це працює тільки в тому випадку, якщо ви це не планували заздалегідь.

Якщо на зростаючому Місяці ви позбулися боргів, вас чекає незабаром успіх.

Якщо ви почали якусь важливу справу на спадному Місяці, чекайте від нього великого прибутку. Це працює практично завжди. Важливо, щоб ви були натхнені цією роботою.

Нумерологічні прикмети

Якщо ви постійно бачите навколо число 8, значить, успіх не за горами. Вісімка в нумерології символізує матеріальну сторону життя, гроші і роботу. Слідкуйте за тим, які номери телефону вам дають ваші нові партнери по бізнесу, клієнти.

Якщо в номері є як мінімум три повторювані вісімки, це дуже добре. Це працює з номерами банківських карт, номерами машин й іншим.

Те ж саме стосується числа 7. Сімка в нумерології означає удачу. Якщо вас чекає важлива зустріч, і ви також десь помітили багато що йдуть підряд сімок, це хороший знак. Ви йдете правильним шляхом.

Прикмети про сновидіння

Кажуть, що якщо уві сні побачити вошей, то це до багатства, до великого прибутку. Також на наближення великого фінансового успіху може натякати виявлення грошей уві сні. Вважається позитивним знаком, коли людина в сновидіннях рахує гроші, знаходить скарб.

У східній культурі найголовнішою ознакою багатства є сон, в якому ви побачили слона, жабу, дракона або золоту рибку.

Ці вигадані і реальні тварини на сході і в фен-шуй символізують фінансовий успіх.

Слов’янські прикмети про прийдешнє багатство

Якщо метелик залетів в будинок, це хороша прикмета, яка говорить про те, що скоро ви отримаєте більший прибуток або успіхом увінчається тривалий проект. У давнину наші предки вважали це одним з найголовніших ознак наближення удачі.

Якщо перед важливою зустріччю починає йти проливний дощ, це означає, що сьогоднішні справи і завдання будуть вирішені швидше і можуть принести помітно більше грошей.

Якщо в розбитому яйці ви виявили два жовтки, це хороша фінансова прикмета. Дуже скоро ви отримаєте більше грошей, ніж планували.

Якщо свербить ліва долоня, це до багатства. До сих експерти не можуть прийти до єдиної думки про те, яка саме рука повинна свербіти. Деякі вважають, що абсолютно не має значення, права це або ліва рука, важливо те, коли вона засвербіла. Якщо прямо перед зарплатою, можна чекати приємних бонусів.

Якщо в ніч з неділі на понеділок вас мучила спрага, це дуже хороша прикмета, яка говорить, що скоро ви станете багатшими і успішнішими.