fbpx

Нумерологія і енергетика дня: що обіцяє удачу 11 липня 2021 року

Нумерологи розповіли про те, яким буде останній день цього тижня. Експерти з’ясували, яке число і як буде впливати на фінансові потоки, на удачу в любові, в справах. Намагайтеся дотримуватися порад, описаним в цій статті щоб завершити тиждень на позитивній ноті.

Це універсальний день, який прекрасно підходить як для відпочинку, так і для роботи. Будь-яких цілей можна досягти, якщо перетворити негативні емоції в позитивну енергетику. У цей день потрібно боротися зі страхами і комплексами, невпевненістю і апатією.

Число-покровитель 11 липня 2021 року

Щоб дізнатися, що за число сьогодні буде головувати над іншими, потрібно провести найпростіші розрахунки: скласти всі цифри дати 11.07.2021 і додати в кінці 7 – порядковий номер неділі.

Отримуємо: 1 + 1 + 0 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 + 7 = 21. 2 + 1 = 3.

Трійка – число, яке змушує людей прагнути до кращого. Воно допомагає мислити самокритично і раціонально. Це означає, що сьогодні багато хто з нас зможуть зрозуміти, в якому напрямку необхідно розвиватися.

Трійка символізує оптимізм, тому сьогодні ні в якому разі не можна лаятися, ображатися і жити минулим.

Це ідеальний час для кохання, тому головним символом цього дня стане серце.

Події 11 липня минулого

Минуле може пролити світло на те, яким буде сьогоднішній день. Експерти відібрали події, які найкращим чином синхронізовані з енергетикою числа 3.

11 липня 1302 року сталась битва між фламандським ополченням і французькою армією. Прості робітники і ремісники перемогли навчених воїнів. Це означає, що сьогодні немає нічого неможливого. Головне – це мотивація і бажання, прагнення до справедливості.

11 липня 1576 року вважається днем ​​відкриття Гренландії. Не виключено, що багато хто з нас зможуть виявити в собі щось важливе і досі незвідане – якесь приховане вміння або талант.

11 липня 1783 року французька академія припинила роботи по розробці пароплава, вважаючи, що це безперспективна гілка розвитку. Як відомо, це виявилося величезною помилкою. Сьогодні постарайтеся не відмовлятися від мрії і не переставайте шукати рішення проблем. Завзятість буде винагороджено.

11 липня 1940 року Румунія була виключена з Ліги Націй. У цей день будьте обережнішими з вибором сторони. Трійка буде допомагати тим, чиї цілі та плани не йдуть врозріз зі здоровим глуздом, законом і мораллю.

Поради нумерологів на цей тиждень (12 липня – 18 липня)

Намагайтеся більше часу проводити зі своїми близькими, з другою половинкою. Це прекрасний день для домашніх посиденьок, спілкування, флірту і нових знайомств.

До речі сьогодні буде гарно почитати книгу або подивитися навчальний фільм, ролик. Не упускайте можливості навчитися чомусь або дізнатися щось цікаве.

Багатьом з нас Трійка подарує нову мотивацію. Це буде день духовної перебудови, появи нових цілей в житті.
Нумерологи радять прислухатися до інтуїції.

Шосте почуття допомагатиме багатьом з нас в цей день приймати важливі рішення.

Це дуже сприятливий день для духовних практик, молитов, медитацій.

Талісмани удачі 11 липня
Речі, що нагадують про минулі перемоги. Такі речі будуть підвищувати мотивацію. Це можуть бути різноманітні грамоти, призи за перемоги, а також фотографії.

Число 3. Сама Трійка буде талісманом. Її можна намалювати на тілі або поставити зображення числа на робочий стіл комп’ютера.

Чорний і синій колір. Ці кольори відмінно поєднуються і синхронізовані з енергетикою Трійки. Вони будуть приносити найбільше удачі.

You cannot copy content of this page