fbpx
Перейти до вмісту

Нумерологія та енергетика дня: що обіцяє успіх 3 лютого 2022 року

  • від

Нумерологія та енергетика дня: що обіцяє успіх 3 лютого 2022 року

Нумерологія — найдавніша наука, яка вивчає вплив чисел життя людей. Експерти розповіли про те, яка кількість сьогодні стоятиме вище за інших і як це позначиться на нашому настрої та вдачі.

Сьогоднішній день можна однозначно віднести до світлих і приємних. Числа допоможуть нам запрограмувати своє мислення на краще життя та досягти стану потоку. Успіх буде на боці тих, хто творений у своїх думках і вчинках.

Число-покровитель 3 лютого 2022 року

Щоб з’ясувати, яке буде найголовнішим, складемо цифри дати і додамо до них порядковий номер четверга, тобто 4. Отримуємо: 3+0+2+2+0+2+2+4=15. 1+5=6.

Шістка – число цього дня. Як і будь-якого іншого дня, її енергетика буде вкрай сприятливою. Експерти радять займатися тими справами, які надихають вас і дарують оптимізм. Розважайтеся, займайтеся справами, які вам подобаються. Присвятіть себе тому, що ви любите найбільше.

Це допоможе набути оптимізму, підвищити енергетику. Це дуже сприятливий день для всіх, хто у роботі та бізнесі застосовує креативний підхід. Шістка не любить, коли люди жертвують собою заради інших, але це не означає, що не треба допомагати нікому.

Сьогодні ви вільні і вільні самі вибирати свій шлях, тому головним символом дня стає ширяючий птах.

Поради нумерологів цього четверга

Цей день може стати часом метань та тривог, але тільки для тих людей, які не можуть визначитися з кінцевою метою та бажаннями.
У разі невдач у роботі чи любовній сфері не варто гнівити долю. Намагайтеся сприймати проблеми як результат своїх неправильних дій або збігу обставин.

У такі дні, як сьогодні, нумерологи радять відокремлювати важливе від напускного. Розставте правильно свої пріоритети.
Це хороший день для романтичного відпочинку, побачень, флірту. Шістка все це дуже любить.

Пам’ятайте, що успіх сьогодні не посміхається двічі. У такі дні потрібно використовувати кожен шанс максимум.
Не виключено, що багато хто з нас раптово втратить інтерес до чогось дуже важливого. Це нормально, адже шістка оновлює свідомість і робить її більш гнучким, а людей мудрішими.

Навіть якщо вас подолає внутрішній занепокоєння, до кінця дня воно зійде нанівець, а ваше мислення знову стане максимально позитивним.

Пам’ятайте, що під лежачий камінь вода не тече. Це день, коли кожен із нас повинен рухатися до своєї мрії, не чекаючи дива. Це потрібно для того, щоб Всесвіт підштовхував нас і давав правильний імпульс.

Талісмани удачі на 3 лютого

Родоніт, бурштин. Ці два камені дуже корисні сьогодні. Родоніт зближує людей, виконуючи роль любовного магніту. Бурштин ж робить людину більш продуктивною та активною фізично та інтелектуально, що в подібні дні дуже важливо.