fbpx
Перейти до вмісту

Одне слово, яке здатне швидко залучити до вас гроші!

Існує лише одне слово, яке може зробити вас багатим і матеріально забезпеченим. Це досить просте слово, яке люди використовують повсюдно, самі того не помічаючи.

Саме вимовляючи слово «зараз», ви зможете позбутися від ліні, занепокоєння, страхів і вічного бажання відкладати своє життя на потім.

«ЗАРАЗ»: В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЙОГО СИЛА

Ймовірно, дочитавши до цього місця, ви здивувалися – чому ж раніше ви не могли про це здогадатися? Вже давно відомо, що існують слова, заряджені позитивною або негативною енергією. Промовляючи їх, ви даєте своїй підсвідомості чіткі установки, які воно негайно намагається втілити в життя.

«Зараз» заряджене саме позитивом, і ви можете перевірити його силу в цей же момент, поки ви читаєте ці рядки. Згадайте, чи є у вас справи, які ви відкладали на потім? Можливо, «коли-небудь в майбутньому» ви хотіли почати займатися бігом, усунути завали в шафі і впорядкувати одяг, приступити до виконання проекту, прочитати корисну книгу за своєю професією.

Замість «я зроблю це потім» скажіть «я зроблю це зараз» – наприклад, «Я прямо зараз вийду на пробіжку», і насолоджуйтеся ефектом, який надасть це просте слово «зараз».

В подальшому не забувайте продовжувати користуватися цим чарівним словом. Наприклад, прийшовши на роботу, замість традиційного серфінгу в інтернеті в пошуках розваг перед початком виконання завдань скажіть собі – «Я прямо зараз виконаю квартальний звіт».

Ваша продуктивність виросте в рази!

ІНШІ СЛОВА, ЯКІ МОЖУТЬ ПОЛІПШИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

«Зараз» – не єдине слово, яке справляє позитивний вплив на мотивацію і покращує настрій. Є й інші слова, що володіють тим же ефектом.

«Упростити» Завжди прагніть до спрощення. Наприклад, якщо у вас є кілька кредитів, зверніться в банк, який готовий об’єднати їх в один великий кредит з вигідною процентною ставкою. Платити таку позику простіше не тільки з фінансової, а й з психологічної точки зору.

Навіть відомі психологи-експерти часто згадують принцип Парето: 20% зусиль дають 80% результату.

Сконцентруйтеся саме на тому, що приносить результат, і перестаньте здійснювати малоефективні дії.

«Ставити цілі»

Ставте бажані цілі – і обов’язково в письмовому вигляді. Тим самим ви даєте своїй підсвідомості довгострокові установки. Цілі мають бути такими, щоб їх можна було виміряти, конкретизувати і виконає в строк. Спочатку краще ставити перед собою нескладні завдання.

«Спілкуватися»

Відкрито спілкуйтеся на тему грошей зі своїми колегами, друзями і знайомими. Тема заробітку, доходів і витрат повинна стати прозорою. У сучасному суспільстві з подачі багатьох роботодавців вона вважається забороненою, оскільки якщо співробітники дізнаються, що їхні колеги за той же обсяг обов’язків отримують більше, це призведе до закономірного невдоволення. Крім цього, в вашому лексиконі повинні з’явитися слова «адаптивність», «довіра до професіоналів», «оптимізація».