fbpx

Як встановити збалансований енергетичний захист: це допоможе домогтися успіху в усіх сферах життя

Кожен день всім нам доводиться переживати нападки негативних людей, засмучуватися через неприємних подій. Щоб все лихе не змушувало нас втрачати удачу і енергетику, потрібно ставити на себе захист. Експерти розповіли про те, як це зробити.

Кожен день ми стикаємося з енергетичними і психологічними атаками. Вони вибивають нас з колії, змушують переживати.

Перераховані нижче поради допоможуть відображати ці атаки, але при цьому не шкодити собі самим.

Чому захист повинен бути збалансованим

Справа в тому, що коли люди ставлять на своє біополе блок, вони можуть відлякати не тільки все погане, але і частину хорошої, творчої енергії. Ви можете перестаратися і заблокувати своє біополе повністю.

В такому стані вам буде набагато важче працювати, спілкуватися. Ви можете заблокувати свої чакри, тому нормальний баланс порушиться. Впаде продуктивність, пропаде ваша харизма і чарівність, ви будете сильніше втомлюватися.

Як поставити збалансований захист

Перше і найголовніше правило – користуйтеся не більше ніж двома джерелами захисту. Один повинен бути пасивним, а другий – активним.

Для пасивного захисту можна використовувати камені-обереги: обсидіан, опал, гематит, місячний камінь, алмаз. Якщо каменів немає, то відмінним вибором будуть срібні прикраси, особливо кільця і ​​підвіски. Також це можуть бути східні талісмани: фігурки дракона, фенікса, слона.

Активний захист – це коли ви йдете від «атаки». Намагайтеся спілкуватися з усіма людьми і бути відкритими, але тільки до тих пір, поки не відчуєте, що хтось хоче на вас натиснути, образити, скористатися вашою добротою. В такому випадку вам просто потрібно піти, перестати спілкуватися з цією людиною або групою людей.

У випадку з раптово виниклими проблемами дуже корисними будуть слова-паролі або змови від обману і несправедливості.

Не потрібно безцільно використовувати обереги і захисні техніки, оскільки їх вплив на ваше біополе може бути дуже сильним. Якщо ви перестараєтеся, то нічого доброго з цього не вийде. Краще просто спостерігати за тим, що відбувається і прислухатися до внутрішнього голосу.

Як тільки ви відчуєте наближення проблем, потрібно починати діяти, але до того моменту важливо бути розслабленими і налаштованими на позитив.

Корисні поради

Дуже важливо робити все можливе для того, щоб мінімізувати ймовірність появи проблем і негативного енергетичного впливу. Для цього вам варто якомога менше спілкуватися з негативними людьми. Намагайтеся викидати зі свого оточення тих, хто завантажує вас страхами, змушує вас втрачати впевненість у собі, переживати без приводу.

Друга корисна порада – займайтеся частіше улюбленими справами. Позитивні емоції витісняють негативні. Чим частіше ви займаєтеся чимось приємним, тим більшого успіху ви досягаєте в житті і тим рідше ваше біополе наражається на небезпеку, негативному впливу.

Слідкуйте за здоров’ям. Займайтеся спортом, боріться з шкідливими звичками, правильно харчуйтеся.

Коли людина відчуває себе добре, у неї є сили на подолання будь-яких перешкод. З’являється потужний природний захист від усього, що може нашкодити. Таким людям не потрібні талісмани або якісь додаткові джерела захисту.

Також експерти радять проводити кожен день медитацію на відновлення енергетики. Справа в тому, що далеко не вся наша позитивна енергія повертається до нас після важкого трудового дня.

Медитативні практики дозволяють перезавантажувати свідомість і знову ставати сильнішими.

You cannot copy content of this page