fbpx
Перейти до вмісту

Як залучити кохання та гармонію у лютому 2022 року кожному знаку зодіаку

  • від

Як залучити кохання та гармонію у лютому 2022 року

Усім нам хочеться любити і бути коханими, перебуваючи у гармонії із собою. Експерти в галузі астрології та біоенергетики розповіли про те, як ви можете залучити кохання у лютому 2022 року.

Поради астрологів щодо залучення кохання у лютому

2022 рік для багатьох із нас розпочався не з найпозитивнішої ноти, але 4 лютого все зміниться. Меркурій перестане рухатися у зворотному напрямку, тож спілкуватися з людьми стане простіше. Це безпосередньо вплине на сферу кохання, оскільки Меркурій у правильному положенні допоможе набути гармонії у будь-яких стосунках.

Лютий, на думку астрологів, варто використовувати як час для примирення. Якщо у ваших стосунках настав час прохолоди, значить, скоро Меркурій розтопить лід. Головне — дати йому правильний імпульс і не чекати, доки Всесвіт все вирішить за вас.
Залучити нове кохання допоможе просте спілкування. Чим більше ви будуєте нових відносин і зав’язуєте нових знайомств, тим краще.

Ще краще будуть справи з 14 числа. Цього дня відбудеться друга та остання важлива астрологічна подія лютого – перехід Меркурія на Знак Водолія. І планета, і цей знак відносяться до стихії повітря. Це означає, що друга половина місяця буде ще яскравішою.
Тим, хто перебуває у стосунках, корисно змінюватиме обстановку, розважатиметься, відвідуватиме цікаві місця, подорожуватиме. Це вдихне у кохання нові сили та зміцнить союз.

Думка експертів у галузі біоенергетики

Лютневі енергетичні вібрації досить сильні, тому розпалити вогонь у своєму або в іншому серці вам вдасться без особливих труднощів. Для того, щоб сподобатися людині, важливо бути відвертими. Це чудовий час для любовних зізнань.

Досягти гармонії на самоті у вас навряд чи вдасться, тому намагайтеся частіше спілкуватися з людьми, менше ображатись і більше часу присвячувати роботі над своєю зовнішністю. Лютий – чудовий час для походів у перукарню, косметичних процедур, покупки нового одягу, а також для використання теплих відтінків у створенні образу.