fbpx

10 вересня – магічний день: обійшовши дім зі свічкою – вона спалить ваші невдачі і недуги

10 ВЕРЕСНЯ НА ОЧИЩЕННЯ ВІД НЕВДАЧ 

10 вересня (за старим стилем – 28 серпня) православною церквою шанується пам’ять праведної Ганни Пророчиці й Сави Крипецького.

ОЧИЩЕННЯ СВІЧКОЮ І МОЛИТВИ

Щоб очистити себе від негативу, проведіть обряд, яким зі мною поділилася бабуся-знахарка. Протягом тижня, кожен вечір перед сном запалюйте обов’язково освячену церковну свічку в темній кімнаті. Зручно сідайте перед нею, дивіться на полум’я і постарайтеся максимально розслабитися.

Таким чином вогонь буде забирати з вашого біополя і спалювати негатив. Пильно вдивляється в вогонь до появи стану повного спокою і розслабленого заціпеніння (5-10 хвилин). Тричі прочитайте «Отче наш» і подумки зверніться до своїх Ангелів Хранителів з проханням допомогти вам очиститися, повернути здоров’я, повноцінний відпочинок і щасливе життя. І лягайте спокійно спати.

Вранці ви будете почувати себе здоровішими, привабливіше і Фортуна повернеться до вас вже не тильною частиною. Спробуйте і переконайтеся в простоті й силі такого народного ритуалу.

ОЧИЩЕННЯ ІНШОЇ ЛЮДИНИ ЕНЕРГІЄЮ ВОГНЮ

За допомогою обряду очищення енергією вогню можна позбавити будь-яку людину від чужого негативного впливу на його біополе, псування, пристріту, тим самим запобігши хворобам, або полегшивши вже придбані. Обряд обов’язково проводиться удвох: так одна людина очищає ауру іншої за допомогою полум’я свічки.

Біоенерготерапевтів радять проводити обряд очищення обов’язково в білому одязі, або загорнувшись простирадлом. Білий колір захистить вас від отримання негативу з хворого при очищенні.

Людину посадіть перед собою, а самі станьте ззаду, тримаючи запалену церковну свічку. Постарайтеся розслабитися. Вимкніть внутрішні відволікаючі думки (просто скажіть їм «Ідіть геть, я вас відпускаю»).

Повністю зосередьтеся на полум’ї й людині, яка сидить перед вами. Разом читайте тихенько «Отче наш …» Починайте очищення знизу хребта вгору, від куприка до верхівки голови, розташувавши свічку сантиметрах в п’ятнадцяти від тіла. Одночасно рукою зі свічкою при повільному підйомі вгору робіть невеликі плавні кола (проти годинникової стрілки) і уважно слухайте полум’я. Там, де в біополі будуть згустки негативу або хворий орган, вогонь свічки буде тріщати й коптити.

Причому, чим сильніше ці прояви, тим більше негативу накопичено в цій області тіла. Потримайте тут вогонь до тих пір, поки кіптява і тріск не припиняться. Закінчуйте очищувальну процедуру обов’язково в 20 см над верхівкою. Таке очищення вогнем проводимо тричі. Після цього обов’язково обмийте руки прохолодною проточною водою від ліктя до кисті й кінчиків пальців, змиваючи з себе отриману негативну енергію. Так роблять ерготерапевти й цілителі.

ОБРЯД ОЧИЩЕННЯ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЗАХИСТУ ВІД НЕГАТИВУ

Для очищення себе від накопиченої хвороботворної негативної енергетики і набуття захисту Вищих сил в будь-якій життєвій ситуації, проводьте такий обряд. Він схожий з вищенаведеним, тільки тут читається змова, яка буде оберігати.

Запаліть свічку, дивіться на вогник і вимовляєте молитву: «Полум’я священної свічки, символ Святого Духа і Вселенського вогню, символ Сонця, очисть і спаси мене, щоб Святий Дух спустився з небес і знайшов в мені свою оселю».

Пробуйте провести очищення вогнем себе і близьких – купуйте нові навички, допомагайте собі і людям. А на додачу бажаю вам те, що бажають одне одному японці: «Та минуть вас будь-які хвороби. Так збережуться спокій і щастя в родині. Хай буде удача в справах ».

ОЧИЩЕННЯ ВОГНЕМ БУДИНКУ, ПРИМІЩЕНЬ, ПРОСТОРУ

Цей обряд я проводжу так, як робили мої бабусі. Виконайте наступне: Зробіть з паперу невеликий кульочок, в який буде капати віск у полум’ї свічки, щоб не обпалювати вам руки. Або наберіть в місткість сіль і вставте в неї свічку. Поставте в нього запалену свічку (бажано церковну).

Очищення приміщення потрібно обов’язково починати за вхідними дверима. Тримаючи кульок в правій руці, заходьте в приміщення. Обхід всієї квартири або будь-якого приміщення робимо вздовж стіни по лівій стороні, тобто за годинниковою стрілкою.

Зупиняйтеся обов’язково в кожному кутку і хрестіть його тричі запаленою свічкою. Те ж саме проробляти з вікнами й дверима. Закінчуєте очищення за вхідними дверима, вийшовши з квартири або приміщення. Там і задуйте свічку.

Я після обрядів завжди мию руки, як описала вище. Також уявляю водоспад і обливаюся водою від верхівки до кінчиків пальців ніг, відправляючи негатив в землю, що раді робити й вам. Одночасно вимовляєте змову: «Матінка-Земля, забери все погане і перероби на благо».

You cannot copy content of this page