fbpx

Коли Великдень у 2022 році: як підготуватися до Великодня

Великдень – найбільше та найважливіше свято для православних християн. Дуже важливо заздалегідь знати, на який день він випадає того чи іншого року. Це допомагає правильно спланувати справи та підготуватися до великого свята.
Великдень — унікальне свято, воно дарує нам віру в найкраще та допомагає боротися з нашими ницими бажаннями, страхами та ненавистю.

Якого дня буде Пасха

Важливо пам’ятати, що Великдень завжди настає одразу після закінчення Великого посту – в останній день пристрасного тижня. 2022 року пристрасний тиждень починається 18 квітня. Це означає, що Великдень святкуватиметься 24 квітня.

Цього дня сам Господь наказав відпочивати, веселитися та проводити час зі своїми близькими. Намагайтеся дотримуватися правил святкування Воскресіння Господнього. Не треба лаятись у цей день, провокувати скандали. Це дуже важливий час для всіх нас, оскільки в цей день Бог чує всі наші молитви та може допомогти здійснити наші світлі мрії.

Настрій у цей день у більшості людей чудовий, але не потрібно витрачати свій час та сили на роботу чи прибирання. Це заборонено, оскільки готуватися до такого великого свята треба завжди заздалегідь.

Церковнослужителі зазначають, що у Великдень 24 квітня поруч із нами будуть померлі родичі. Чим більше добрих емоцій і позитивних вчинків ми зробимо, тим простіше їх душам буде спокій.

Як підготуватися до Великодня у 2022 році

Підготовка до Великодня – це Великий піст. Якщо ви забули або не захотіли постити на початку посту, ви завжди можете почати це робити зараз. Обов’язково видаліть скоромну їжу з раціону і постарайтеся частіше читати молитви.

Не важливо – постите ви чи ні, але вам обов’язково треба буде сходити до церкви причаститися та сповідатися у гріхах. Найкраще зробити це на пристрасному тижні. Усі церковнослужителі зазначають, що не слід зустрічати це велике свято із вантажем на душі. Попросіть прощення не тільки у Бога, а й у своїх близьких. Пристрасний тиждень і Великдень – це чудовий час для примирення

You cannot copy content of this page