fbpx
Цей день Свята Як правильно відзначати іменини

Як правильно відзначати іменини

Як правильно відзначати іменини

Іменини, які також називаються днем ​​ангела, важливо відзначати за православними канонами. Експерти розповіли про правила, які потрібно чітко виконувати у день вашого святого.

Ангел у дні ангела – не означає ангел-охоронець. Не плутайте ці два поняття. Ангел – це угодник Божий, ім’я якого ви носите, а ангел-охоронець – це сутність, яка береже нас від будь-якого зла.

Дізнайтесь історію вашого святого

Іменини це день пам’яті святого, ім’я якого ви носите. Обов’язково ознайомтеся з життям цієї людини. Можливо, ви зможете знайти для себе щось важливе в його історії, у його діяннях і духовних подвигах. Зовсім не обов’язково бути на нього у всьому схожим, адже розповіддю про його життя ви можете просто надихатися.

Відвідайте храм Божий

Зробити це варто не день вашого святого, а ввечері напередодні. Це дуже важливо, тому що у храмі можна буде помолитися, попросити у Господа прощення.

Також у храмі можна сповідатися та причаститися, що у день іменин дуже важливо. Якщо ви не маєте такої можливості, прочитайте вдома молитви святому, а також про прощення гріхів.

Організуйте святкову вечерю

Це чудова нагода зібратися за одним столом, поспілкуватися з близькими родичами, отримати від них вітання. Для істинно віруючої людини іменини не просто другий день народження. Це ще важливіше свято.

Цього дня важливо дарувати людині подарунки. Якщо у когось із ваших близьких іменини, обов’язково зробіть у цей день щось хороше для цієї людини. Це може бути букет квітів для коханої жінки чи мами. Чоловікові можна подарувати щось необхідне.

Як бути, якщо в році кілька іменин

Таке трапляється досить часто. Буває, що людина має кілька іменин — 5 і більше. У такому разі вибирається найголовніший із них — найближчий до дня народження. З цієї причини церква радить називати дитину ім’ям того святого, день пам’яті якого припадає на день народження вашого малюка. Решта днів, крім головного, теж відзначаються, але не так пишно. Важливо просто привітати людину із цим днем.

Якщо цей день випадає на пост, значить потрібно трохи стримати святковий настрій. Це свято не є приводом для послаблення обмежень під час будь-якого посту.

Related Post

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та грошіСтарий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші

Старий Новий рік – 2022: прикмети на удачу та гроші Старий Новий рік — сімейне свято, яке проводять без галасливих вечірок. 14 січня кожен зможе залучити в життя удачу та

30 червня Мануїл Сонцестій! Щоб не збідніти – нікому не позичайте ці 5 речей!30 червня Мануїл Сонцестій! Щоб не збідніти – нікому не позичайте ці 5 речей!

30 червня православна церква вшановує пам’ять мучеників Мануїла, Ісмаїла і Совелі. У народі цей день називають Днем Мануїла, Мануїлом Сонцестоєм, Мануйлов, Савелій, Молодим Ярилом.  ЗВИЧАЇ ТА ТРАДИЦІЇ Наші пращури говорили

Покров 14 жовтня 2022 року: прикмети, звичаї та традиції святаПокров 14 жовтня 2022 року: прикмети, звичаї та традиції свята

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці пов’язано безліч традицій, звичаїв та прикмет. Віруючі дотримуюся їх, щоб отримати благословення згори, а також відзначити важливу церковну подію за всіма канонами. Щороку Покров Божої