fbpx
Цей день Свята Китайський Новий рік у лютому 2022 року: традиції та прикмети

Китайський Новий рік у лютому 2022 року: традиції та прикмети

Китайський Новий рік у лютому 2022 року: традиції та прикмети

Китайський Новий рік відзначається не 1 січня. Його дата постійно змінюється. Експерти розповіли все про традиції та прикмети цього свята, а також нагадали про дату його проведення.

Слідкуйте за знаками долі цього дня і постарайтеся не сумувати. Це велике свято та зайва нагода порадіти життю, нехай і посеред робочого тижня. Настав час дізнатися про нього трохи більше.

Традиції Китайського Нового року

Перша традиція — приурочувати це свято до другого Молодика після зимового сонцестояння 21 грудня. Відповідно до традицій, свято завжди відзначається саме цього дня. Другий Молодий місяць після 21 грудня випадає цього разу на 1 лютого.

Друга традиція — святкувати Новий рік цілих два тижні, але вона для нас не є актуальною, оскільки наші новорічні канікули давно минули.

Справді важливо для китайців проводити цей час із близькими. Вони збираються всією сім’єю за одним столом, дарують подарунки один одному. 1 лютого цього разу випадає на вівторок, тож бурхливі гуляння доведеться відкласти. Поспілкуватись із близькими та повечеряти разом чимось смачним — ось як слід відсвяткувати Китайський Новий рік.

Особливі вітання чекатимуть на тих, хто народився в рік Тигра. Цих людей вітають найчастіше. За традицією можна дарувати не лише речі, а й просто гроші. У китайців ця практика дуже поширена. Важливо, щоб конверт для грошей був червоним.
Також актуальна китайська традиція підривати петарди та запускати феєрверки цього дня. Вважається, що це відлякує злих духів.

Прикмети Китайського Нового року

Головна прикмета говорить, що рік буде найуспішнішим для того, хто народився під керівництвом його покровителя. 2022 піде під керівництвом Тигра, тому всі, хто з’явився на світ у рік цієї тварини-талісмана, можуть вважати себе щасливчиками. Їх наступні дванадцять місяців будуть максимально сприятливими.

Потрібно уникати сварок. У цей день у жодному разі не можна сваритися. У Китаї вважається, що це може породити багато проблем.

Не можна змінювати зовнішність. Можна зробити це до початку свята, але 1 лютого в жодному разі не варто йти в перукарню чи оновлювати гардероб. Відповідно до прикмет, це може негативно позначитися на успіхах у коханні та на довірі оточуючих.

Відчинені двері. Згідно з прикметами, потрібно відчиняти всі двері в будинку в період Нового року. Китайці вірять у те, що це приваблює більше удачі та позитивної енергії Ці.

Related Post

2 серпня 2021 День пам’яті пророка Іллі. Дізнайтеся, як не втратити удачу і здоров’я сьогодні2 серпня 2021 День пам’яті пророка Іллі. Дізнайтеся, як не втратити удачу і здоров’я сьогодні

У народному календарі дата називається Ілля, Ілля пророк, Ільїн день, громобій, громовержець. За старих часів це був один з найбільш шанованих днів в році – його відзначали широко і дотримувалися

3 серпня Онуфрієв день. Раз на рік “Мовчазну воду” від недуги набирають, не пропустіть!3 серпня Онуфрієв день. Раз на рік “Мовчазну воду” від недуги набирають, не пропустіть!

3 СЕРПНЯ Онуфрієв ДЕНЬ: ПРИКМЕТИ, ОБРЯДИ І ТРАДИЦІЇ За народним календарем 3 серпня свято – безмовників (Мовчальник) або день Мовчазного Онуфрія. У православному календарі 3 серпня згадують про давньоруського святого

Пік зорепаду Пегасіди: загадуємо бажання в ніч з 9 на 10 липня 2021 рокуПік зорепаду Пегасіди: загадуємо бажання в ніч з 9 на 10 липня 2021 року

Пік зорепаду Пегасіди: загадуємо бажання в ніч з 9 на 10 липня 2021 року В ніч з 9 на 10 липня нас чекає максимум зоряного потоку під назвою Липневі Пегасіди.