fbpx

11 серпня Різдво Св. Миколая Чудотворця: Дієва молитва, про заборони в це свято, і що навпаки потрібно зробити

У церкві 11 серпня православне свято – Різдво святителя Миколи Чудотворця, одного з найбільш шанованих і улюблених святих. Праведників, канонізованих після смерті, чимало, але є серед них ті, чиї імена знайомі навіть людині, яка дотримується своїх поглядів.

11 СЕРПНЯ ПРАВОСЛАВНЕ СВЯТО – РІЗДВО СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛИ ЧУДОТВОРЦЯ

Відомий святий, що допомагає після своєї фізичної смерті всім і вся, народився в місті Патарі, у 258 році на півдні Малої Азії. Немовля Микола з дня свого народження показав людям світло майбутньої своєї слави великого чудотворця. Перше чудо він явив при самому своєму народженні, ісцелив свою матір від важкої хвороби.

До того ж новонароджене немовля ще в купелі під час хрещення простояв на ногах три години, ніким не підтримуваний, віддаючи цим честь Пресвятій Трійці.

У православне свято моляться святителю Миколаю про щасливе заміжжя дочок (згадуючи, як святитель Миколай таємно пожертвував дочкам розорився чоловіка грошей на придане, щоб вони могли вийти заміж). Моляться святителю про позбавлення від голоду і бідності.

Ще за життя Микола Чудотворець прославився як умиротворитель ворожих, захисник безневинно засуджених і рятівник від марної смерті.

ЩО МОЖНА РОБИТИ 11 СЕРПНЯ НА РІЗДВО СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛИ ЧУДОТВОРЦЯ

11 серпня в церковне свято Різдво святителя Миколи Чудотворця православні намагалися відвідати храм або ж помолитися святому перед домашніми іконами. Його просили про міцне здоров’я і зцілення від хвороб, сімейне і фінансове щастя.

Що можна робити 11 серпня:

На Різдво Миколи Чудотворця заведено миритися з ворогами й просити вибачення у недругів – вважається, що сьогодні можна налагодити й відновити відносини навіть після серйозної й тривалої сварки.

Микола Чудотворець славився добротою і милосердям, безкорисливо і таємно допомагаючи нужденним. Тому в цей день потрібно допомагати всім, хто просить.

Якщо Ви весь час хворієте і часто гримаєте, недовго думаючи, спробуйте 11 серпня в православне свято прочитати сильну молитву Миколі Чудотворцю на зняття псування.

Рано вранці дівчата і жінки вмивалися свіжим калиновим соком для того, щоб залишатися молодими й красивими.

Православне свято 11 серпня вважається сприятливим для започаткування нових справ і реалізації планів на майбутнє – вони обов’язково принесуть позитивні зміни в житті.

День Різдва Миколи Чудотворця сприятливий для різних лікувальних процедур. Вони допоможуть зміцнити здоров’я і позбавитися від різних хвороб.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ 11 СЕРПНЯ НА РІЗДВО СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛИ ЧУДОТВОРЦЯ

Зі святом Різдва святителя Миколи Чудотворця пов’язаний ряд заборон, які здавна дотримувалися всіма православними вірянами.

В цей церковне свято не можна прати, прасувати й проводити прибирання в будинку.

На Різдво Миколи Чудотворця можна шити, вишивати й займатися іншими видами рукоділля.

11 серпня під забороною будь-які польові, садові та городні роботи. Від будь-якої фізичної праці бажано відмовитися.

Дуже строго засуджувалося лихослів’я, яке Чудотворець, за переказами, ненавидів особливо.

У Калинів день строго заборонялося рубати калинові кущі й ламати гілки. Це могло викликати серйозні хвороби й біди.

У цей день не можна гадати, читати змови й проводити різні магічні ритуали.

11 серпня не можна позичати комусь гроші або ж самому просити в борг, інакше не уникнути серйозних фінансових проблем в самому недалекому майбутньому.

Молитва до Святого Миколая про здоров’я

«Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворець! Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і хворобу, ти своїм заступництвом визволяв від смерті, ти своєю опікою відганяв біду. Щиро благаю тебе, помічника тих, що є в горі і нужді теперішнього життя: поспіши й до мене із своєю поміччю, захисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошесті, від тяжкої хвороби і несподіваної смерті. Оберігай мене через ціле моє життя, а особливо в страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічності. Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я опинився навіки в небі, разом з тобою, де буду прославляти й величати Боже милосердя. Амінь.»

Молитва до Святого Миколая про допомогу у житті

«Великий угодник і Святитель Божий Миколай, помічник й вчитель всіх, хто з щирим молінням вдається до твоєї допомоги. Ти допомагав тим, які до тебе зверталися, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.
Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені на поміч твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про тебе. Благослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога, за спасіння душі моєї. Амінь.»

You cannot copy content of this page