fbpx
Цей день Свята 12 серпня 2021 року – День Сили! Що можна робити в цей день, а чого категорично не можна

12 серпня 2021 року – День Сили! Що можна робити в цей день, а чого категорично не можна

12 серпня 2021 року в народному календарі свято, яке називають здавна день Сили, день Іоанна Воїна, день Сили і Силуяна, Іван-воїн. Ви дізнаєтеся, чому 12 серпня називають днем ​​Сили, а також що можна і не можна робити в цей день, дванадцятого серпня.

ЩО МОЖНА РОБИТИ 12 СЕРПНЯ за прикметами

У народі святителю Силі приписували богатирську міць. Швидше за все, його ототожнювали зі слов’янським богом Сильнобогом, який уособлював могутню силу, незламну хоробрість і спритність. До його заступництва вдавалися в численних польових роботах, які за старих часів вимагали дійсно богатирської сили.

Головна прикмета 12 серпня: хто поскупиться або буде лінуватися сьогодні – той рік в бідності проживе!

Вважалося, що в цей день потрібно поводитися чесно і благородно, ділячись з ближніми тим, що маєш, а також старанно працювати. Святитель Сила сьогодні не дарма обдаровує всіх силою, витривалістю і праведними намірами – їх потрібно приймати.

А хто відвернеться і буде лінуватися або скупитися, той втратить підтримку святого. За старовинним повір’ям, у цей день святий Сил також вкладав в трави і коріння, особливо в лопух, свій чудовий дар.

Ті, кого сильно турбують больові відчуття в ногах, можуть полегшити свої страждання. Для цього сьогодні потрібно зірвати три листа лопуха неодмінно з трьох різних кущів і прикласти їх до хворих кінцівок.

У цей час особливу увагу приділяли житу. У селян була прикмета, що посіяні в Силін день озимі дають хороший урожай, оскільки самі апостоли від 70-ти допомагають в посівній роботі.

Починав сіяти завжди літній хлібороб, як говорили, «на старече щастя». З давніх часів в цю дату люди ходили в ліс і зрізали гілки осик, щоб потім зробити з них лазневі віники. Необхідно знати, що сушаться вони окремо від інших віників, а їх використання згодом може позбавити від багатьох хвороб і просто надати нових сил.

Святих Силу і Силуана вважали покровителями бджолярів, тому до них зверталися з молитвами про багатий врожай меду і благополуччя бджолиних сімей.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ 12 СЕРПНЯ за прикметами

У день Сили 12 серпня: На небі на світанку мерехтять зірки – до дощової погоди.

Якщо в цей день стояла вітряна і похмура погода, то опадів не чекали.

Вечірній дощ 12 серпня віщує затяжні опади.

Жито, посіяне на Силу, вродить сильно.

Якщо горобина добре вродила – буде погана осінь і холодна зима.

А якщо ягода ще й «вогнем горить» – це значить, що прийдешнє літо буде сирим.

Якщо на вулиці тепло і сухо, то грибів у цьому році багато буде.

Якщо 12 серпня мошкара або комарі проявляли небувалу активність, то це віщувало дощ.

У повітрі літає павутина – сонячна погода ще довго протримається.

Іній на деревах – до хорошого урожаю озимих

Якщо у вашому будинку живе кішка, то поспостерігайте за її поведінкою: тварина розляглася посеред кімнати, відкинувши хвіст в сторону, і заснула або старанно вмивається, значить, буде тепло.

Related Post

Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці 8 вересня 2021 року: традиції і молитвиСтрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці 8 вересня 2021 року: традиції і молитви

Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці 8 вересня 2021 року: традиції і молитви На початку осені віряни відзначають важливе православне свято – Стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. У цей день прийнято

10 вересня – магічний день: обійшовши дім зі свічкою – вона спалить ваші невдачі і недуги10 вересня – магічний день: обійшовши дім зі свічкою – вона спалить ваші невдачі і недуги

10 ВЕРЕСНЯ НА ОЧИЩЕННЯ ВІД НЕВДАЧ  10 вересня (за старим стилем – 28 серпня) православною церквою шанується пам’ять праведної Ганни Пророчиці й Сави Крипецького. ОЧИЩЕННЯ СВІЧКОЮ І МОЛИТВИ Щоб очистити

19 серпня Яблуневий Спас: прикмети в це свято, що можна робити і чого не можна19 серпня Яблуневий Спас: прикмети в це свято, що можна робити і чого не можна

19 серпня за народним календарем – Яблуневий Спас. Інші назви свята: «Преображення», «Другий Спас», «Середній Спас», «Спас на горі», «Свято перших плодів». СВЯТО 19 СЕРПНЯ ПО НАРОДНОМУ КАЛЕНДАРЕМ – ЯБЛУНЕВИЙ