fbpx

14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна

Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна

Покров Пресвятої Богородиці – одне з найбільших православних свят осені. Ознайомтеся зі списком того, що можна робити і що не можна 14 жовтня, в цей важливий день.

Щоб краще зрозуміти традиції цього свята, необхідно ознайомитися з його історією і значенням. Це допоможе краще зрозуміти його справжній зміст. Основний посил для всіх віруючих полягає в тому, що Богородиця завжди стежить за нами і готова прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Що можна робити в Покров

Можна і навіть потрібно помолитися Богородиці. Молити її прийнято про щастя, вирішенні проблем, про любов. Попросіть її, щоб вона накрила вас своїм покровом, як накрила їм людей у ​​Влахернському храмі.

За традицією, на Покров печуть млинці і в цілому влаштовують застілля. Головне, щоб це було духовне свято, а не привід повеселитися і побалувати себе напоями. У цей день варто зустрітися з близькими, порадувати їх своєю присутністю, сказати приємні слова батькам.

14 жовтня можна грати весілля. Згідно прикметам, люди, які вінчаються в Покров або грають весілля, живуть дружно, мирно. У них утворюється міцний і довговічний союз.

Важливо здійснювати сьогодні добрі вчинки. Потрібно надавати підтримку родичам, близьким і друзям. Якщо хтось попросить вас про підтримку, краще не відмовляти цій людині.

У цей день потрібно бути щедрими. Даруйте одне одному подарунки і не вимагайте нічого натомість. Даруйте людям найдорожче, що у вас є, – час і душевне тепло.

Що не можна робити сьогодні

Не можна займатися господарською роботою – робити ремонт, копати, прибирати, будувати, шити, в’язати, прати і так далі. У вільний від роботи час краще відпочити, прочитати молитви, відвідати церкву.

Ні в якому разі сьогодні не можна лаятися, пліткувати. Намагайтеся випромінювати радість і доброту. Не затьмарюйте свято негативом.

Не потрібно також сумувати і думати про погане. Якщо у вас є життєві неприємності, краще абстрагуватися від них. Нехай все погане сьогодні залишиться в минулому.

Related Post

День Вчителя – міжнародне святоДень Вчителя – міжнародне свято

Всесвітній День вчителя відзначений в державних календарях більш ніж в 100 країнах. Офіційно ООН заснувала свято людей цієї важливої ​​професії в 1994 році. Вибір припав на 5 жовтня не випадково,

Сприятливі дати для весілля у 2021 роціСприятливі дати для весілля у 2021 році

Що найважливіше для Білого Бика? Звичайно, родина! Тому 2021-й – прекрасний рік, щоб об’єднати долі із коханою людиною. Ви вже зібралися подавати заяву до раґсу? Не поспішайте, давайте спочатку дізнаємося,

День літнього сонцестояння 21 червня 2021 року! Енергетично потужний день сонцестояння і заповітних бажань: як провести деньДень літнього сонцестояння 21 червня 2021 року! Енергетично потужний день сонцестояння і заповітних бажань: як провести день

Однією із значущих астрономічних подій в річному циклі є день літнього сонцестояння. Цей день є ключовою точкою колеса року і говорить про настання літа. Саме літнє сонцестояння той час, коли