fbpx

14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна

Покров Пресвятої Богородиці у 2021 році: що можна робити і що не можна

Покров Пресвятої Богородиці – одне з найбільших православних свят осені. Ознайомтеся зі списком того, що можна робити і що не можна 14 жовтня, в цей важливий день.

Щоб краще зрозуміти традиції цього свята, необхідно ознайомитися з його історією і значенням. Це допоможе краще зрозуміти його справжній зміст. Основний посил для всіх віруючих полягає в тому, що Богородиця завжди стежить за нами і готова прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Що можна робити в Покров

Можна і навіть потрібно помолитися Богородиці. Молити її прийнято про щастя, вирішенні проблем, про любов. Попросіть її, щоб вона накрила вас своїм покровом, як накрила їм людей у ​​Влахернському храмі.

За традицією, на Покров печуть млинці і в цілому влаштовують застілля. Головне, щоб це було духовне свято, а не привід повеселитися і побалувати себе напоями. У цей день варто зустрітися з близькими, порадувати їх своєю присутністю, сказати приємні слова батькам.

14 жовтня можна грати весілля. Згідно прикметам, люди, які вінчаються в Покров або грають весілля, живуть дружно, мирно. У них утворюється міцний і довговічний союз.

Важливо здійснювати сьогодні добрі вчинки. Потрібно надавати підтримку родичам, близьким і друзям. Якщо хтось попросить вас про підтримку, краще не відмовляти цій людині.

У цей день потрібно бути щедрими. Даруйте одне одному подарунки і не вимагайте нічого натомість. Даруйте людям найдорожче, що у вас є, – час і душевне тепло.

Що не можна робити сьогодні

Не можна займатися господарською роботою – робити ремонт, копати, прибирати, будувати, шити, в’язати, прати і так далі. У вільний від роботи час краще відпочити, прочитати молитви, відвідати церкву.

Ні в якому разі сьогодні не можна лаятися, пліткувати. Намагайтеся випромінювати радість і доброту. Не затьмарюйте свято негативом.

Не потрібно також сумувати і думати про погане. Якщо у вас є життєві неприємності, краще абстрагуватися від них. Нехай все погане сьогодні залишиться в минулому.

You cannot copy content of this page