fbpx

2 липня прийміть допомогу Миколи Чудотворця – він поверне Вам сили й енергію!

Двадцять третій місячний день обіцяє бути важким і напруженим, дратівливість будуть буквально буде витати в повітрі. Тому краще відмовитися від спілкування, щоб уникнути конфліктів. Приділіть цей час собі й побудьте на самоті.

Цей день відмінно підходить для очищення свого житла від мотлоху і непотрібних речей, наведення порядку в будинку і догляду за собою. У цей період спад активності й енергії продовжує наростати, тому молитви й ритуали для їх заповнення будуть особливо актуальні.

ПОВЕРТАЄМО ЕНЕРГІЮ МОЛИТВОЮ Миколая Чудотворця

При читанні молитви важливо повністю зосередитися на вимовлених словах, щоб їх зміст дійшов до Вашої свідомості:

«Микола Чудотворець, Угодник і Спаситель. Не прогнівайся на неміч мою і не карай більше стражданнями. Поверни мені енергію життя, витрачену на злобу, нарікання, корисливість і погоню. Утихомир мій запал і зміцни терпимість на довгі роки. Заступити за мене перед Господом Богом і пошли енергію доброти у святому православ’ї. Хай буде воля твоя. Амінь. »

МОЛИТВА СВОЇМИ СЛОВАМИ – ТЕЖ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ

Звертатися до Бога та святих можна своїми словами, це не вплине на ефективність молитви. Зневіра – головний «пожирач» життєвої енергії людини, тому молитва про позбавлення від цього стану стане відмінним рішенням. Також моліться про прощення і самі спробуйте пробачити кривдникам.

Почуття провини й образа на людей – теж забирають колосальну кількість енергії.

Це захистить від людей, які забирають Вашу енергію 

Енергетичні вампіри є в оточенні кожного. Чим ближче до Вас така людина, тим швидше Ви втрачаєте енергію. Але потрібно вміти захищатися, адже навіть скороминуща зустріч здатна пробити серйозну пробоїну в енергетичному полі.

Знадобиться аркуш чистого паперу (білого), фломастер, звичайна свічка, металеву тацю. На заході прийміть душ, надіньте чистий одяг без пояса, ґудзиків та інших застібок. Зніміть кільця, сережки та інші закільцьовані аксесуари, розпустіть волосся.

На ноги надіньте бавовняні шкарпетки або залишіться босоніж. Сірником запаліть свічку і поставте її на порожній стіл. Вимовте мантру або молитву і намалюйте на аркуші хрест з однаковими сторонами. Уявіть, що в ньому зосереджена вся могутня космічна енергія і скажіть:

«О могутні небеса! Відведіть від мене всю чорноту світу, наповніть могутнім захистом. Нехай буде так! Амінь. »

Після цього підпаліть сірником папір, дивіться на нього, примовляючи:

«Як цей вогонь знищив хрест, але не дістався до сили небесної, так і до мене не пристане ніяка темна енергія.»

 

You cannot copy content of this page