fbpx

27 вересня день Воздвиження Хреста Господнього – чудо молитва позбавить від неприємностей

Свято Воздвиження, присвячене Хресту Христового, це шанування християнами голгофського Хреста, як знаряддя порятунку людства. Назва вказує на урочисте підняття Хреста вгору ( “Воздвиження”) після виявлення його в землі.

Це єдиний двонадесяте свято (одне з 12 найбільших свят року), історичною основою якого стали не тільки новозавітні події, а й більш пізні – з галузі церковної історії.

Православна Церква з’єднує побожний і вдячний спогад про самого Хреста, на якому був розп’ятий Спаситель, і відрадно-сумний спогад подій здобуття чесного і достопо-хилиться древа цього Хреста Господнього.

ПРО ЩО МОЛЯТЬСЯ

Найвідоміша молитва, яку віруючі називають молитвою Чесний Хрест, насправді називається «Да воскресне Бог».

Це одна з найсильніших молитов, яка захищає: від нападок нечистої сили від ворогів від небезпечних ситуацій від спокус.

Цю молитву читають і в надзвичайних для життя випадках – вона може розсіяти ворогів.

МОЛИТВА

«Да воскресне Бог» «Да воскресне Бог, і розбіжаться вороги Його, і нехай тікають від лиця Його ті, що ненавидять Його. Яко зникає дим, нехай щезнуть; яко тане віск від імені вогню, так нехай загинуть біси від імені люблячих Бога і знаменує хресним знаменням, і в радості промовляючи: Радуйся, Пречесний і Животворящий Хрест Господній, прогоняяй біси силою на тобі пропятаго Господа нашого Ісуса Христа, у пекло зійшов і поправшаго силу диявол, і даровавшаго нам тобі Хрест Свій Чесний на прогнание всякого супостата. Про Пречесний і Животворящий Хрест Господній! Допомагай ми зі Святою пані Дівою Богородицею і з усіма святими навіки. Амінь ».

You cannot copy content of this page