fbpx

3 липня День Мефодія. Зав’яжіть червону нитку на руці, якщо у вас погано йдуть справи! Все зміниться!

3 липня в православному світі шанують  Мефодія єпископа Патарського. У народному календарі дата отримала назву день Мефодія, перепеляче свято, павутинний день.

СЬОГОДНІ СПРИЯТЛИВИЙ ДЕНЬ ДЛЯ викорінення ВЛАСНОЇ НЕВПЕВНЕНОСТІ

У це свято наші предки обов’язково намагалися з’їсти за обідом яєчню з яєць перепілок. Згідно з народними повір’ями такий обід допомагав невпевненим в собі людям знайти сили, позбутися страхів.

Причин у невпевненості може бути кілька: проблеми зі здоров’ям, нестабільне фінансове положення, щось не подобається в зовнішності, постійні негаразди в побуті й на роботі.

Але не варто відразу звертатися за допомогою. Спробуйте самостійно стати впевненою у собі людиною. Для початку забудьте всі неприємності, образи та невдачі, які були в минулому.

Якщо так і будете згадувати про колишні прорахунки, то не зможете рухатися вперед до хорошого майбутнього.

Ніколи не порівнюйте себе ні з ким. Однакових людей не буває – одні красивіше, інший багатшими, третій успішніше.

Головне, не наслідувати нікому, а залишатися собою. Знаходьте в собі переваги і перестаньте звертати уваги на недоліки, особливо якщо вони в зовнішності, зараз все легко виправляється за допомогою косметики, одягу, зачіски, харчування, спорту.

Пропонуємо також ефективний і простий РИТУАЛ з червоними нитками

Такий обряд проводять при переході на іншу роботу, переїзді на нове місце проживання, коли в перші дні людина відчуває себе ніяково і зніяковіло перед незнайомими сусідами, колегами.

Підійде також підліткам, які вступають до навчальних закладів, починають нове життя в гуртожитку, щоб швидше освоїтися.

Для проведення ритуалу знадобиться вовняна червона нитка.

1. Встаньте зі сходом сонця.

2. Вийдіть на вулицю, виберіть місце, щоб вам добре було видно сонечко і йому вас.

3. Піднесіть до губ нитку і нашепчіть слова: «В полях трясуться бурундуки, в лісах найбільше бояться борсуки. У леговищах від страху ведмедям не спиться, тривожно сидять під горою вовчиці. Тільки я, раба Божа (ім’я), нікого не боюся і від власного страху не зупинюся. На новому місці тривоги не пізнаю. Буде все у мене добре, як і повинно. Амінь ».

4. Нитку зав’яжіть навколо зап’ястя або щиколотки. Її ніхто не повинен бачити, прикрийте одягом. Нікому не розповідайте про проведений обряд.

5. Спокійно живіть новий день. Коли він закінчиться, нитку зніміть (перед сном).

Наступного ранку ритуал повторіть. Робіть так кілька разів, поки не відчуєте, що з новими колегами чи сусідами у вас встановилися хороші взаємини, ви повністю впевнені в собі.

НАРОДНІ ПРИКМЕТИ 3 ЛИПНЯ

Якщо ввечері 3 липня голосно розкричалися лебеді на ставку, завтра можна чекати дощ і негоду.

Мурахи сьогодні ховаються у своїх мурашниках – до сильної негоди з вітром, грозою і дощем.

You cannot copy content of this page